REKLAMAsuperpolisa
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2019, 09:36 komentarzy 3

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Kwietniowy Złom Race w Kisielicach, który był pierwszym takim wydarzeniem w tej miejscowości, przyciągnął prawdziwe tłumy. Teraz grupa Oskar Race, organizator Warmińskiej Ligi Wraków, we współpracy z Urzędem Miejskim w Kisielicach, spróbują pobić ustanowiony wtedy rekord frekwencji. Przed nami wielki finał!

Tegoroczny cykl Warmińskiej Ligi Wraków zakończony zostanie 15 września finałem w Kisielicach.

- Kwietniowa impreza przyciągnęła ogromną ilość osób, które oglądały zmagania na torze przy ulicy Kolejowej - wspomina Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk. - Dlatego zdecydowaliśmy, wspólnie z Oskar Race, że wielki finał X edycji Warmińskiej Ligi Wraków odbędzie się w Kisielicach - dodaje.

Wejściówki na imprezę będą w cenie 5 zł. Podczas wydarzenia Marek "Krzykacz", znany z programu "Złomowisko", wraz z synem Januszkiem będą zbierać pieniądze na wózek inwalidzki dla Adriana Rosy, chłopca z miejscowości Łęgowo cierpiącego na zanik mięśni.

- Czy Kisielice ponownie pobiją rekord frekwencji? Wierzę, że tak! - podsumowuje Rafał Ryszczuk, zapraszając wszystkich do Kisielic.

Wielki finał X edycji Warmińskiej Ligi Wraków rozpocznie się na torze przy biogazowni w niedzielę, 15 września o godzinie 10:30. Szczegóły także na plakacie poniżej.

REKLAMANotus_nowa

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Jan 3 6 miesięcy temuocena: 56% 

  Powiedz jeszcze że na ustach całego świata

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Danuta 2 6 miesięcy temuocena: 50% 

  A ta baza wojskowa to nie fenomen w sali globu? Pan Rafał zajdzie wysoko, zobaczcie tylko jak przewrócił, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, wszystkie elity w Kisielicach. To mógł zrobić tylko człowiek wielkiej siły i czynu. Obserwuję go i jestem pełen podziwu, jeden człowiek zmienił gminę, zmieni i Polskę. Wierzę w to. Nie ma w powiecie wybitniejszego samorządowca, nie ma.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tomek 1 6 miesięcy temuocena: 58% 

  Zobacz Iławo jak się rozwija i rozsławia miasto. Takie małe Kisielice a na ustach całego powiatu a nawet województwa i Polski. A dlaczego takie są te nowe Kisielice, dlatego, że mają burmistrza z sercem i......jajami.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6945 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)