REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMADPK

Wycieczki promem ze Świnoujścia to doskonała okazja, aby połączyć wypoczynek nad polskim morzem ze zwiedzaniem pobliskich krajów. Świnoujście można potraktować jako punkt „wypadowy” do zwiedzania Szwecji, Danii czy Norwegii. Wystarczy wybrać się w rejs promem, przy czym można skorzystać z rejsu jednodniowego, bądź zarezerwować sobie nieco więcej czasu na zwiedzanie i zdecydować się na rejs kilkudniowy.

Wycieczki promem ze Świnoujścia – komfortowe zwiedzanie

Jak dowiedzieć się można z bloga ośrodka wypoczynkowego West Baltic Resort, wycieczki promem ze Świnoujścia to bardzo ważny element oferty turystycznej tego nadmorskiego miasta. Prom umożliwia zwiedzanie w komfortowych warunkach. W trakcie trwania rejsu promem ze Świnoujścia można korzystać z różnego rodzaju, oferowanych na nim atrakcji. Wśród nich znajdują się między innymi restauracje. Przy czym posiłki, które wykupuje się wraz z rezerwacją wycieczki są tańsze niż te, które kupuje się osobno już na miejscu. Na pokładzie mieści się również kawiarnia, w której można się napić smacznej kawy i zjeść coś słodkiego oraz bar, do którego można „skoczyć” na drinka. Najczęściej na promach jest także wydzielone miejsce na to, aby skorzystać z kąpieli słonecznych, opalając się na wystawionych tam leżakach. Za wszystkie dodatkowe elementy wykupionej przez nas wycieczki promem, można płacić, zarówno przy pomocy karty, jak też gotówką w różnych walutach, w tym między innymi w złotówkach i euro. Po wejściu na pokład obsługa prowadzi nas do naszej kabiny. W każdej z nich znajdują się ręczniki, pościel i kontakty elektryczne. Obsługa promu zawsze prosi nas o udostępnienie kabin, celem ich posprzątania mniej więcej godzinę przed dopłynięciem do celu podróży. Przy czym nasz spakowany bagaż możemy pozostawić na środku, zajmowanej przez nas kajuty. Można skorzystać, zarówno z oferty promów, pływających w nocy, jak też tych, które pływają w ciągu dnia. Co więcej, w cenę wszelkich wycieczek promowych ze Świnoujścia zazwyczaj wliczone jest wyżywienie, na które składa się śniadanie, obiad i kolacja. Rejs promem to także okazja do podziwiania morza i zwiedzania różnych atrakcji, szczególnie tych znajdujących się w pobliżu miast portowych.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6399 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)