REKLAMAsuperpolisa
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 października 2019, 12:10 komentarzy 3

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Zaprezentowały się najlepsze orkiestry wojskowe, orkiestry straży granicznej oraz policji. Na Festiwalu Orkiestr w Mundurach, który odbył się w sobotę, 5 października na PGE Narodowym w Warszawie, nie mogło zabraknąć młodych muzyków Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Iławie.

Szukali inspiracji i uczyli się od najlepszych. Cel, jak przyznają, został osiągnięty w 100%. 

- Młodzi byli pod ogromnym wrażeniem i są mocno zmotywowani do dalszej ciężkiej pracy oraz ciągłego podnoszenia poziomu - mówi jeden z członków Stowarzyszenia Przyjaciół Orkiestry Dętej w Iławie, które zorganizowało wyjazd iławskiego zespołu do Warszawy. 

W wykonaniu najlepszych w Polsce orkiestr dętych wojska, straży granicznej i policji wybrzmiały melodie pieśni patriotycznych, a także współczesny repertuar. Na muzycznym festiwalu, zorganizowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej w ramach obchodów 20-lecia członkostwa Polski w NATO, nie zabrakło też wielu innych atrakcji. To między innymi taniec Rosomaków, prezentacja wyszkolenia żołnierzy wojsk specjalnych i show policjantów na motocyklach. Wśród atrakcji był także pokaz musztry paradnej.

- Dobrze wykorzystaliśmy tę okazję do nauki, ale także wspólnej zabawy i integracji naszej orkiestrowej rodziny - podsumowują uczestnicy wyjazdu.

Młodzi muzycy iławskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej na Festiwalu Orkiestr w Mundurach na PGE Narodowym w Warszawie.

Ilość zdjęć 15

Przy tej okazji warto przypomnieć, że Młodzieżowa Orkiestra Dęta ogłosiła nabór. Szczegóły na załączonym plakacie.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Nina 3 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Kiedyś nasza iławska młodzież będzie taką musztrę prezentować. To jest możliwe, trzeba w to uwierzyć i wspierać w każdy możliwy sposób. Mamy w mieście perełkę, która ma prawie 50 letnią historię i na swoim koncie wiele sukcesów w przeszłości. Dbajmy o nią wszyscy, a zabłyśnie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rodzic 2 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Też mamy taką nadzieję! Dobrze że jest grupa ludzi,która chce pomóc naszym dzieciom! Wielkie dzięki za ten wyjazd i za to co jeszcze przed nami

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rodzic 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Brawo Stowarzyszenie za zorganizowanie wyjazdu dzieciakom!!!!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.0208 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)