Aktualności

wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 sierpnia 2016, 18:44

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Piłkarską sobotę lokalne drużyny mogą zaliczyć do udanych. Swój mecz pewnie wygrał także IV-ligowiec z gminy Iława. Po czterech meczach z dorobkiem 10 punktów GKS Wikielec jest wiceliderem swojej klasy rozgrywkowej.

Do Wikielca przyjechała ostatnia drużyna w tabeli. Było to widać na boisku, szczególnie w pierwszej połowie, w której to podopieczni trenera Marka Czachorowskiego strzelili przyjezdnym aż cztery bramki.

Jako pierwszy na listę strzelców w 21 minucie wpisał się Matyukhewicz. W 32 minucie po rzucie karnym wykonywanym „na raty” przez Alancewicza było już 2:0. Dwie minuty później bramkarza drużyny przyjezdnej ponownie pokonał Alancewicz. Wynik na 4:0 dla gospodarzy ustalił w 38 minucie Tomczyk. Jeszcze w pierwszej połowie swoją szansę na zmniejszenie dystansu do GKS-u mieli goście, ale strzał Domżalskiego trafił w słupek.

W drugiej połowie tempo meczu "siadło". Kibice oczekujący kolejnych bramek dla Gieksy musieli zadowolić się czterema golami, które oglądali w pierwszej połowie.

Po czterech kolejkach w IV lidze lideruje Znicz Biała Piska (12 punktów), a GKS Wikielec z dorobkiem 10 punktów jest na drugim miejscu.

Za tydzień, w piątej kolejce IV ligi, GKS zagra na wyjeździe z Mrągowią Mrągowo.

Swój dzisiejszy mecz na wyjeździe wygrał też inny lokalny IV-ligowiec. Wynik meczu Mamry Giżycko-Amex Bączek Unia Susz to 2:3.

Rolimpex GKS Wikielec - Omulew Wielbark 4:0 (4:0)

GKS Wikielec: Malanowski, Kacperek, Waląg, Piórkowski, Francuz, Kołakowski, Alancewicz, Suchocki, Piceluk, Tomczyk, Matyukhewicz. Rezerwa: Lewandowski, Łukasik, Płoski, Sagan, Kwiatkowski, Piceluk.