REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 października 2019, 11:56 komentarzy 3

(Fot. Archiwum własne.)

W niedzielę - 13 października przeprowadzane są wybory do Sejmu i Senatu RP. W Iławie swoich reprezentantów mieszkańcy wybierać będą w 19 obwodach. Wielu Czytelników zgłasza wątpliwości dotyczące aktualnych granic poszczególnych obwodów oraz siedzib odpowiadających im komisji. Dlatego zebraliśmy i udostępniamy informacje na ten temat.

Lokale wyborcze czynne będą w niedzielę, 13 października od 7:00 do 21:00. Wraz z ich zamknięciem dobiegnie końca cisza wyborcza.

Gdzie zagłosujesz w Iławie? Odszukaj swoją ulicę w zestawieniu poniżej i sprawdź, do którego lokalu wyborczego jest przypisana.

Kolejno podajemy: numer obwodu głosowania, siedzibę obwodowej komisji wyborczej i granice obwodu głosowania.

1. Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Kościuszki 22A.

Chrobrego, Dobrawy, Gospodarska, Odnowiciela, Kwiatowa, Mieszka I, Jana Pawła II bez nr 2, Piastowska, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Zielona, Ziemowita, Bolesława Śmiałego.

2. Zajazd Wielka Żuława, ul. Ostródzka 3.

Agrestowa, Czereśniowa, Łąkowa, Malinowa, Morelowa, Ostródzka, Owocowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Produkcyjna, Rolna, Truskawkowa, Wiśniowa.

3. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Kościuszki 2A.

Grunwaldzka wszystkie nieparzyste, Kościuszki 10, Kościuszki wszystkie od 12 do 39A.

4. Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, ul. Niepodległości 11A.

Barlickiego, Dąbrowskiego parzyste od 4 do 8, Jagiellończyka, Konopnickiej, Narutowicza, Niepodległości wszystkie od 1 do 15, Obr. Westerplatte, Ireny Sendlerowej.

5. Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane, ul. Lubawska 3.

Broniewskiego, Celna, Długa, Dolna, Dworcowa, Jagiełły, Kolejowa, Komunalna, Kresowa, Kręta, Krótka, Lubawska, Nowa, Ogrodowa, Piaskowa, Piekarska, Poprzeczna, Jana Pawła II 2, Słoneczna, Sosnowa, Szeroka, Świerkowa, Towarowa, Usługowa, Warsztatowa, Wąska, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Żeromskiego, Żwirowa, Żołnierzy Wyklętych, Towarowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Danuty Siedzikówny ps. „Inka”, Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”, Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług”, Zygmunta Szendzielarza ps. „Łupaszka”, Józefa Franczaka ps. „Lalek”, Kazimierza Kamieńskiego ps. „Huzar”, Franciszka Niepokólczyckiego ps. „Halny”, Jerzego Jaskulskiego ps. „Zagończyk”, Antoniego Hedy ps. „Szary”, Stanisława Sojczyńskiego ps. „Warszyc”, Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. „Rój”, Henryka Flamego ps. „Bartek”.

6. Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków.

Aleja Pojednania, Bandurskiego, Biskupska. Chodkiewicza, Dąbrowskiego parzyste od 10 do 16D, Dąbrowskiego parzyste od 18 do 18J, Konstytucji 3 Maja, Kościelna, Leśna, Mazurska, Mierosławskiego, Plażowa, Sienkiewicza, Skargi, Stacyjna, Wielka Żuława.

7. Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie, ul. Chełmińska 1.

Brodnicka, Bydgoska, Chełmińska, Działdowska, Gdańska 1, 1B, 2, Gdańska wszystkie od 2E do 28, Grudziądzka, Kętrzyńska, Malborska, Mławska, Nowomiejska, Plac Gdański, Suska, Sztumska, Toruńska.

8. Przedszkole Miejskie Nr 4 im. Kubusia Puchatka, ul. Dąbrowskiego 17B.

Alickiego, św. Andrzeja Boboli, Bogusławskiego, Brzechwy, Chełmońskiego, Chopina, Dąbrowskiego nieparzyste od 13 do 15A, Dąbrowskiego nieparzyste od 17 do 17A, Dąbrowskiego 38, Fałata, Gierymskiego, Gizewiusza, Antoniego Gierszewskiego, Grottgera, Kajki, Kossaka, Lipowa, Lipowy Dwór, Makuszyńskiego, Malczewskiego, Matejki, Mrongowiusza, Paderewskiego, Sikorskiego, Solskiego, Sucharskiego, Sybiraków, Tuwima, Wańkowicza, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zientary-Malewskiej.

9. Przedszkole Miejskie Nr 6, ul. Wiejska 3.

Baczyńskiego, Elbląska, Kwidzyńska, Wiejska wszystkie od 2 do 30.

10. Przedszkole Miejskie Nr 4 im. Kubusia Puchatka, ul. Dąbrowskiego 17B.

Dąbrowskiego 15B, Dąbrowskiego parzyste od 20 do 36, Dąbrowskiego parzyste od 40 do 40B, Dąbrowskiego parzyste od 42 do 60A, Kochanowskiego, Kraszewskiego, Polna, Prusa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Zalewska.

11. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Grunwaldzka 6A.

Grunwaldzka wszystkie parzyste, Królowej Jadwigi nieparzyste od 1 do 3B, Królowej Jadwigi nieparzyste od 5 do 9, Królowej Jadwigi wszystkie od 12 do 50, Kościuszki nieparzyste od 1 do 11, Kościuszki parzyste od 2 do 8, Sobieskiego nieparzyste od 1 do 3, Sobieskiego parzyste od 2 do 6, Szeptyckiego.

12. Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników, ul. Skłodowskiej 31.

1 Maja 20, 22, 24, 1 Maja nieparzyste od 29 do 39, Brata Alberta, Jasielska, Maczka, Wodna.

13. Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej, ul. Andersa 7.

Andersa, Brzozowa, Kasprowicza, Smolki wszystkie od 1 do 6 i 6B, Smolki wszystkie od 7 do 39, Sobieskiego nieparzyste od 45A do 51A.

14. Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników, ul. Skłodowskiej 31.

Asnyka, Behringa, Boczno-Górna, Gdańska wszystkie od 2A do 2D, Górna, Pieniężnego, Podleśna, Radomska, Rzepnikowskiego, Skłodowskiej, Smolki 6A i 6C.

15. Przedszkole Miejskie Nr 5, ul. Andersa 8A.

1 Maja parzyste od 2 do 10A, 1 Maja nieparzyste od 3 do 27, Kopernika, Mickiewicza, Sobieskiego nieparzyste od 5 do 35, Sobieskiego parzyste od 18 do 24, Sobieskiego 14, Sobieskiego 24A.

16. Osiedlowy Dom Kultury, ul. Skłodowskiej 26A.

1 Maja parzyste od 14 do 18A, 1 Maja 20A, 1 Maja 22A, 1 Maja parzyste od 24A do 32A, Okulickiego.

17. Dom Pomocy Społecznej, ul. Dąbrowskiego 15B.

Dąbrowskiego 15B.

18. Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego, ul. Andersa 3.

Andersa 3.

19. Zakład Karny, ul. 1 Maja 14.

1 Maja 14.

REKLAMAMozart2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Zajazd3
REKLAMAPUP
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6645 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)