REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMADPK

(Fot. Info Iława.)

Lakier stracił swój dawny blask, tapicerka nosi ślady przekąsek, którymi raczyły się podczas podróży dzieci, a dywaniki wyglądają na zużyte? Oddaj swoje auto w ręce specjalistów od auto detailingu, a Twój samochód znów zalśni jak nowy.

Właściwa konserwacja poszczególnych elementów samochodu pozytywnie wpłynie nie tylko na estetykę pojazdu i komfort podróżowania, ale też przedłuży trwałość lakieru, czy tapicerki, w dłuższej perspektywie ograniczając koszty związane z eksploatacją pojazdu. Na lokalnym rynku usługi auto detailingu "od A do Z" świadczy Auto-Myjnia "Sadek" w Wikielcu tuż pod Iławą.

MYJNIA Z KLASĄ

Rzetelnie, fachowo, życzliwie. "Klient zadowolony w 100%" - to cel Auto-Myjni "Sadek", oferującej kompleksowe usługi mycia, pielęgnacji i konserwacji aut.


W ofercie myjni kierowcy znajdą:

bezdotykową myjnię automatyczną (także dla większych pojazdów! Maksymalna wysokość pojazdu – 2,8 m, maksymalna szerokość – 2,2 m), 

mycie z szamponem bez osuszania i z osuszaniem,

mycie aktywną pianą z woskiem z osuszaniem (także pod wysokim ciśnieniem),

mycie bezdotykowe z osuszaniem.


W ofercie, dla szczególnie wymagających, jest też usługa ręcznego nakładania wosku. Warto z niej skorzystać, szczególnie teraz, w okresie jesiennym, gdy blask i ładną barwę odbierają karoserii trudne warunki atmosferyczne. Starannie wywoskowane nadwozie odwdzięczy się pięknym i trwalszym niż w przypadku tradycyjnego mycia wyglądem. 

Zadbaj też o to, co w środku. Pracownicy Auto-Myjni "Sadek" fachowo zajmą się tapicerką Twojego auta - wyczyszczą zarówno skórzane obicia, jak i wypiorą tapicerkę materiałową. Warto wiedzieć, że w ofercie zakładu jest też pranie tapicerowanych mebli, np. kanap, sof, czy foteli, jak również dywanów. Ich dokładne wyczyszczenie w warunkach domowych często wymaga wielu godzin ciężkiej pracy, warto więc skorzystać z pomocy, tym bardziej że ceny są bardzo przystępne - zaczynają się już od 15 zł. 

Odwiedź też Auto-Myjnię, jeśli planujesz sprzedaż auta. Dokładnie wyczyszczone i wypielęgnowane uzyska większe zainteresowanie potencjalnych kupców i wyższą cenę.

JUŻ PORA WYMIENIĆ OPONY!

Kierowco, nie ryzykuj, że zima Cię zaskoczy! Opony szybko, sprawnie i niedrogo wymienisz, także przy okazji mycia, w firmie Auto-Serwis "Sadek". Do tego, jeśli Twoje "zimówki" są już zużyte, to tutaj korzystnie zakupisz nowy komplet. Ciekawostką jest możliwość przechowania w serwisie opon - to propozycja dla tych kierowców, którzy nie dysponują własnym garażem, a piwnica już pęka w szwach. Przy okazji, podczas jednej wizyty, sprawdzisz też geometrię kół.

Okręgowa stacja kontroli pojazdów, serwis i myjnia w Wikielcu zapraszają kierowców do korzystania ze swoich usług! Dla korzystających z badania diagnostycznego usługa mycia auta jest zawsze gratis.

Ręczne nakładanie wosku i polerowanie - z efektów będzie zadowolony nawet najbardziej wymagający klient.

"Przed" i "po". Efekty pracy Auto-Myjni "Sadek" mówią same za siebie!

Myjnia z klasą w Wikielcu.

W serwisie w Wikielcu m.in. szybko, sprawnie i niedrogo wymienisz opony na zimowe i sprawdzisz geometrię kół.

Firma "Sadek" z siedzibą w Wikielcu 44E (tuż pod Iławą) zaprasza:

od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-17.00

oraz w soboty w godz. 8.00-14.00.

Artykuł sponsorowany.

abs2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd3
REKLAMAwalentynki
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7347 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)