REKLAMABUTIK TOP
klonowski

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Stowarzyszenie Przyjaciół Orkiestry Dętej w Iławie jest organizatorem świątecznego festynu pod hasłem "Przyjaciele dla Orkiestry". Już dzisiaj jego członkowie serdecznie zapraszają na to wydarzenie wszystkich tych, którzy chcą poczuć klimat i smak zbliżającego się Bożego Narodzenia, a przy okazji wesprzeć artystyczny rozwój młodych iławskich muzyków.

1 grudnia halę sportowo-widowiskową w Iławie wypełni dźwięk kolęd i świątecznych utworów w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Iławie. Będzie też wspólne kolędowanie oraz świąteczny jarmark z domowymi pysznościami i ręcznie wykonanymi ozdobami, a dla najmłodszych kącik zabaw z Mikołajem. Wszystko po to, by wesprzeć zespół działający niezmiennie przy iławskim Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku.

- Jako organizatorzy informujemy, że wszystkie fundusze zebrane podczas imprezy będą przeznaczone na warsztaty muzyczne dla członków Młodzieżowej Orkiestry Dętej - podaje Stowarzyszenie. - Odbędą się one podczas najbliższych ferii zimowych. Przygotowujemy dla Państwa wiele atrakcji. To będzie wspaniałe, pachnące świętami i bardzo muzyczne popołudnie.

Już dzisiaj przekazujemy Wam serdeczne zaproszenie: poczujcie klimat świąt 1 grudnia w iławskiej hali!

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8029 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)