REKLAMAPysk-na_blysk
Media
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 listopada 2019, 20:30 komentarzy 2
Szkoła rodzenia w Przychodni Kemed w Ząbrowie (gm. Iława) - oficjalnie otwarta.

Szkoła rodzenia w Przychodni Kemed w Ząbrowie (gm. Iława) - oficjalnie otwarta.

W przychodni zdrowia KEMED w Ząbrowie w gminie Iława uruchomiono szkołę rodzenia. Jej oficjalne otwarcie, połączone z prezentacją, odbyło się w czwartek, 7 listopada.

Szkoła rodzenia w Przychodni Kemed w Ząbrowie (gm. Iława) - oficjalnie otwarta.

Ilość zdjęć 6

Placówka została otwarta przez podmiot leczniczy Przychodnia KEMED. W uroczystej czwartkowej inauguracji szkoły rodzenia uczestniczył m.in. Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, właściciel Przychodni KEMED z zespołem, sołtysi oraz  - przede wszystkim - kobiety w ciąży, którym dedykowane jest to przedsięwzięcie.   

- W naszej przychodni od 1 maja 2019 działa poradnia położnej, a od 1 lipca 2019 poradnia położniczo-ginekologiczna, do której został zakupiony nowoczesny aparat ultrasonograficzny (USG) - przypomina Radosław Kędzia. - Dopełnieniem pełnej opieki nad kobietami w ciąży jest właśnie szkoła rodzenia.

- Szkoła rodzenia jest bezpłatna. W oczekiwaniu na maleństwo zapraszamy do udziału w zajęciach wszystkie kobiety z gminy Iława i nie tylko, także z partnerami - dodaje dyrektor przychodni KEMED Justyna Zasacka. 

Szkołę rodzenia w Ząbrowie prowadzi położna Danuta Masna. Wszelkie informacje i zapisy są możliwe pod numerem telefonu 89 648 11 67, osobiście na miejscu, albo drogą e-mailową (przychodniakemed@gmail.com).

List gratulacyjny Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego do właściciela przychodni KEMED doktora Radosław Kędzi w związku z uruchomieniem w Ząbrowie szkoły rodzenia.

REKLAMANotus_nowa

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Artykuł załadowany: 1.6327 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)