REKLAMAWiatrak
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 listopada 2019, 10:13 komentarzy 15

(Fot. Info Iława.)

Sympatycy żeglarstwa, przedstawiciele Stowarzyszenia Sportów Wodnych - MOS Iława, a także samorządowcy oficjalnie powitali wczoraj w Iławie Wiktorię Gołębiowską, która 2 listopada stanęła na najwyższym stopniu podium żeglarskich mistrzostw świata w klasie Laser Radial do lat 21, które rozgrywane były w chorwackim Splicie.

Gospodarzem uroczystości powitania mistrzyni świata, której macierzysty klub to iławski MOS, był Port Iława. "Wika" otrzymała gromkie brawa i kwiaty, a także gratulacje i podarunki, nie zabrakło również okolicznościowego tortu i szampana.

Jak przyznała zawodniczka, jest swoim wielkim sukcesem uszczęśliwiona, ale droga do mistrzostwa świata nie należała do łatwych. - Poprzedni rok był najtrudniejszy w mojej dotychczasowej karierze, pojawiło się zwątpienie i zmęczenie - nie ukrywała Wiktoria Gołębiowska. Trzeba było odpoczynku i zmian w treningach, by znów pojawiły się świetne wyniki, a przede wszystkim - radość z uprawiania sportu i miłość do żeglarstwa. "Wika" dziękowała też wszystkim, którzy przyczynili się do jej sukcesu, wspierali ją. Wymieniła przede wszystkim najbliższych: rodziców i brata, Katarzynę Dzik, którą nazwała swoją drugą mamą, a także trenerów Stowarzyszenia Sportów Wodnych - MOS Iława Marka Karbowskiego i Wojciecha Janusza.

"Wika" ujawniła też swoje sportowe plany dotyczące startu w olimpiadzie. Jak powiedziała, igrzyska w Tokio w 2020 nie wchodzą w grę, w planach jest natomiast przygotowanie do kolejnych Letnich Igrzysk Olimpijskich, które w 2024 roku odbędą się w Paryżu. Ponadto "Wika" rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu: podjęła studia na Uniwersytecie Gdańskim i, jak zapewniła, traktuje to bardzo poważnie.

Mistrzyni świata Wiktoria Gołębiowska powitana w Iławie.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Mistrzyni świata Wiktoria Gołębiowska powitana w Iławie.

Ilość zdjęć 30

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

abs2

15Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~BSAH 15 8 miesięcy temuocena: 60% 

  A czepta wy siebie i swojego zachowania. Luzak po prostu maczał palce bezpośrednio w tym sukcesie to mu wolno. Co to ma za znaczenie gdzie ręce trzyma. Specjaliści od savoir vivre. Gratuluję zawodniczce trenerom i wszystkim zaangażowanym. Bo jak wiadomo sukces ma wielu ojców.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~.... 14 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Prawdą jest, ze ci dwaj trenerzy złożyli fundamenty po sukcesy. Żeglarstwu jest skomplikowaną dyscypliną, nieporównywalną np z biegami lekkoatletycznymi które możesz trenować w każdej wsi lesie i wystarczy żużel.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława 13 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Dziękujemy to wielki sukces i piękny prezent dla Polski w101rocznice niepodległości

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Icek 12 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Pani Wiktorio.szacunek !!!! Gratulacje .Z jakich przyjemności trzeba zrezygnować aby osiągnąć to co Pani..Jeszcze raz gratuluję.A decyzja podjęta przez Panią okazała się bardzo słuszna.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~j 11 8 miesięcy temuocena: 75% 

  Marek Karbowski to bardzo przyzwoity człowiek i zaangażowany w swoją misję pracy z młodzieżą,ale co do rąk w kieszeni w takich chwilach, to faktycznie trochę przesadził.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Icek 10 8 miesięcy temuocena: 63% 

  Do marmolady...prawie zgadzam się z Tobą ws """"kieszonkowca""".znam i wiem jaki jest na codzien hamski.za nic ma innych.bo to przecież ****pedagog** brak kultury osobistej w stosunku także do starszych osób.Nikt nikogo nie nauczy na siłę szacunku dla innych.A złośliwy jest pierwsza klasa!!!!!Z czerwienią mu do twarzy haha .Pan trener.............

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~??? 9 8 miesięcy temuocena: 100% 

  niektórzy kieszonkowcy grają w ping-ponga.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~John9 8 8 miesięcy temuocena: 67% 

  Ci pomazańcy co źle piszą sami gówno w życiu zrobili gówno osiągnęli a mordy otwierają.Dla reszty gratulacje

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ja 7 8 miesięcy temuocena: 88% 

  Ludzie! Skąd w Was tyle jadu? Trenerzy wraz rodzicami dzieci trenujących w MOS-ie przygotowali powitanie swojej zawodniczce, a Wam w głowie tylko hejt... Trenerzy MOS-u daliby się pokroić za swoich podopiecznych, wypracowują z nimi wyniki, które nasz klub plasują w polskiej czołówce, a Wy tutaj psy na nich wieszacie. Wrzućcie na luz...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~.... 6 8 miesięcy temuocena: 0% 

  Jacy z nich trenerzy jeśli zawodniczka tak łatwo mówi, ze musiała sama zadecydować by ich opuścić. Impreza sztywna.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Abc 5 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Gratuluję Pani Wiktorii i życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym jak i sportowym. Pozdrawiam

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~lewy pomocnik 4 8 miesięcy temuocena: 25% 

  Swego rodzaju sznyt szpanerstwo u trenera mistrzyni świata. żeby raz przez pomyłkę mu się zdarzyło, ale ten gość ma to we krwi, i nie może być inaczej. Czasem tak zachowują się piłkarze, ale nie ludzi sztuki żeglarskiej Żeglarze zawsze byli kulturą wyżej od reszty sportowej elity.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~*** 3 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Gdyby nie społecznicy, idealiści i tacy zapaleńcy jak Pan Marek Karbowski "kieszonkowiec" nie byłoby takich sukcesów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gość 2 8 miesięcy temuocena: 59% 

  Ale plama. Przywitanie dno. Najlepszy to wjazd z tortem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~marmolada 1 8 miesięcy temuocena: 57% 

  A ten "kieszonkowiec" z rękami w kieszeni ( fot. 23 i 24 ), to kto to? Skąd takie zachowania w takich chwilach?, wy, dziady iławskie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.7242 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)