REKLAMAsuperpolisa
REKLAMADPK

(Fot. UM w Iławie/archiwum.)

Zbliża się najpiękniejszy, najbardziej rodzinny okres w roku – święta Bożego Narodzenia. Ośrodek Psychoedukacji w Iławie proponuje, by ten wyjątkowy czas był także okazją do wspólnej zabawy i twórczego działania. 

Ośrodek zaprasza na kreatywne i pachnące warsztaty w ramach II edycji Mikołajkowej Fabryki Niespodzianek. Urząd Miasta w Iławie, Ośrodek Psychoedukacji oraz Stowarzyszenie ESWIP organizują ją już drugi rok z rzędu. 

- Przyjdź na darmowe warsztaty z pieczenia pierników oraz tworzenia dekoracji świątecznych - zapraszają. - Gwarantujemy wszystkie niezbędne materiały oraz naukę tworzenia ozdób świątecznych pod okiem fachowca w tej dziedzinie. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc - ograniczona! Zapisy Ośrodek Psychoedukacji przyjmuje do 11 grudnia pod numerem telefonu 89 649 92 03. 

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.25 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)