REKLAMAMartex
REKLAMAzielona aleja
Gra małych aktorów oraz ich zaangażowanie dostarczyły wielu wzruszeń.

Gra małych aktorów oraz ich zaangażowanie dostarczyły wielu wzruszeń.

3 grudnia przedszkolaki z Anglojęzycznego Niepublicznego Przedszkola Guguś w Iławie wraz z wychowawczynią p. Pauliną Strzeszewską oraz p. Aleksandrą Józefowicz złożyli wizytę w Domu Pomocy Społecznej w Iławie. W związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem dzieci zaprezentowały świąteczne jasełka.

Gra małych aktorów oraz ich zaangażowanie dostarczyły wielu wzruszeń, a także zachęciły wszystkich widzów do aktywnego udziału poprzez wspólne kolędowanie. Spotkanie wzbudziło wiele emocji, nie tylko wśród ludzi, którzy jesień swego życia spędzają w DPS.

Podziękowaniom nie było końca, a najlepszą oceną pobytu jest zaproszenie do ponownej wizyty. Na zakończenie mieszkańcy DPS obdarowali przedszkolaki słodkimi upominkami oraz obrazkiem przepięknie wykonanym przez podopiecznych domu. Dzieci odwdzięczyły się samodzielnie wykonanymi kartkami z życzeniami świątecznymi.

- Chwile w domu pomocy społecznej na długo pozostaną w naszej pamięci i sercach - podsumowują opiekunki grupy. - Przekonaliśmy się, jak niewiele trzeba, aby sprawić drugiemu człowiekowi radość i choć przez chwilę pozwolić zapomnieć o szarości dnia.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9766 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)