REKLAMAWardrom
klonowski

(Fot. materiały salonu "Lady D".)

Chwila relaksu z "Lady D"... Teraz, dzięki eleganckim bożonarodzeniowym voucherom, możesz podarować ją kochanej osobie na święta.

W jakich sytuacjach voucher sprawdzi się najlepiej, wywołując zachwyt obdarowanej osoby? Jak podpowiadają specjaliści z "Lady D", którym już niejeden mężczyzna zawdzięcza uśmiechniętą żonę, z pewnością warto postawić na ten podarunkowy strzał w dziesiątkę w przypadku osób, którym często brakuje czasu dla siebie. Zabiegani, zapracowani, zestresowani - oni najbardziej skorzystają na zmysłowym, relaksującym masażu... A może chcesz obdarować przyjaciółkę albo mamę - kobiety, które mają hojne serca dla innych, a na własne potrzeby najczęściej "szkoda im pieniędzy"? Postaw na voucher. Nie ma kobiety, która nie ucieszy się z zaproszenia na profesjonalny zabieg fryzjerski lub kosmetyczny. Może pozwolą jej wyglądać (i przede wszystkim: czuć się!), "jak milion dolarów" podczas sylwestrowej albo karnawałowej imprezy spędzonej razem z Tobą?

Boże Narodzenie to najlepsza okazja, by pokazać osobom najbliższym naszemu sercu, jak bardzo są dla nas ważne. Nie odkładaj tego na później - pod choinkę w tym roku podaruj chwilę relaksu z "Lady D"...  

Co jest dostępne?


Salon "Lady D" w Iławie przygotował dla Państwa VOUCHERY PODARUNKOWE, które można zakupić w dowolnej formie:

- vouchery kwotowe, pozwalające obdarowanej osobie wybrać, z jakiej usługi chce skorzystać (na voucherze widnieje kwota do wykorzystania);
- vouchery na konkretny zabieg


- Można również kupić podwójny voucher: dla siebie i dla osoby, którą chcemy obdarować - podpowiadają pracownicy Lady D". - Warto - przecież najcenniejsze, co możemy drugiej osobie podarować, to nasz czas, uwaga. Wspólne wybranie się na masaż lub inną wybraną usługę nam to umożliwi.

Vouchery można wykorzystać w dowolnym terminie, a dodatkowym atutem jest duży zakres usług świadczonych przez Salon "Lady D". To gwarancja zadowolenia obdarowanej osoby!


Salon Urody "Lady D" - fryzjerstwo, masaż, kosmetyka i solarium w jednym miejscu.

Jesteśmy otwarci dla Państwa 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 20.00, a w soboty od 9 do 14.00.
ZAPRASZAMY!


Artykuł sponsorowany.
REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.6036 sekundy