REKLAMAKarczma2
REKLAMAzielona aleja
Klubokawiarnia

Klubokawiarnia "Kubek w Kubek" na ulicy Wyszyńskiego w Iławie od początku swojej działalności była przyjazna dzieciom, rodzinom. Tutaj jeden z kreatywnych warsztatów.

Często rodzice zastanawiają się, jak zapewnić opiekę dzieciom, kiedy sami są w pracy, a pociechy mają przerwę świąteczną w szkole. Niejednokrotnie dzieciaki ze względu na kiepską pogodę siedzą w domu, grają na komputerze i nie mają okazji do spędzania czasu z rówieśnikami. A przecież nie musi tak być! 

- Dlatego w "Kubku" opracowaliśmy cykl "Kiedy szkoły nie ma…" - mówi właścicielka klubokawiarni Magda Słojewska-Duda. - Jest to forma opieki w dni wolne od szkoły (30 grudnia i 31 grudnia) w godz. 8:00 – 16:00. Zapewniamy doświadczonych wychowawców i animatorów, ubezpieczenie NNW, wyżywienie (II śniadanie i obiad), zabawy integracyjne, lodowisko, kręgle, spacery, plac zabaw, „kubkowe” kino i codziennie zajęcia kreatywne.

g

Zajęcia odbywają się w Klubokawiarni "Kubek w Kubek" (ul. Wyszyńskiego 31c lok. 8). Koszt zajęć to 70 zł za osobę za dzień. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy dzieci od 6. roku życia.

Zapisy oraz więcej informacji w "Kubku", pod tel.: 698 977 061 lub poprzez e-mail: kubekwkubekilawa@gmail.com.


"Kiedy szkoły nie ma…" - kreatywne zajęcia dla dzieci w dniach 30 i 31 grudnia.

Zapisz pociechę już dzisiaj! Liczba miejsc jest ograniczona.
Klubokawiarnia "Kubek w Kubek", ul. Wyszyńskiego 31c lok. 8.
Tel. 698 977 061.


Iława. Kiedy szkoły nie ma…są zajęcia w "Kubku"!

Zabawy integracyjne, lodowisko, kręgle, spacery, plac zabaw, „kubkowe” kino i codziennie zajęcia kreatywne. To oferta dla dzieci w dniach wolnych od szkoły: 30 i 31 grudnia.

Klubokawiarnia znajduje się na ulicy Wyszyńskiego w Iławie - w pierwszym budynku od strony głównej ulicy.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7709 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)