REKLAMAKaren
ipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 grudnia 2019, 12:17 komentarzy 6

(Fot. UM w Iławie.)

Za nami spotkanie promocyjne Iławskiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Wnioskodawcy, przedstawiciele Urzędu Miasta w Iławie oraz najżywiej zainteresowani budżetem partycypacyjnym mieszkańcy spotkali się w środę, 11 grudnia w siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej na ulicy Wiejskiej.

Czego dowiedziała się publiczność w CAL-u?

- Między innymi tego, że wybieg dla psów to nie tylko korzyść dla właścicieli czworonogów, zakup nowego sprzętu do ekomariny może diametralnie zmienić nastawienie młodych żeglarzy, sensoryczny plac zabaw to inwestycja w inteligencję naszych dzieci, a dzięki wyspie wirtualnej rzeczywistości każdy z nas może mieć dostęp do nowych technologii - relacjonują przedstawiciele Urzędu Miasta w Iławie. - Inni wnioskodawcy przekonywali, że spektakl teatralny można zrobić wszędzie, a sztuka w Iławie jest potrzebna, albo że piknik z okazji 75-lecia Jezioraka Iława - to nie tylko piłka!

Na projekty przekazane do głosowania w ramach Iławskiego Budżetu Obywatelskiego 2020, których jest 14, mieszkańcy będą mogli głosować już 19 i 20 grudnia - zarówno na papierze, jak i w Internecie.

Na infoilawa.pl, by przybliżyć mieszkańcom złożone wnioski i argumenty ich autorów, prowadzimy cykl tematycznych publikacji. Poniżej przypominamy tytuły wraz z linkami do artykułów dostępnych w ramach tego cyklu - polecamy uwadze wszystkich, którzy jeszcze nie czytali.

Pomnik Pana Samochodzika w Iławie? Miłośnicy twórczości Nienackiego przekonują iławian, że warto! [LIST]

http://www.infoilawa.pl/aktualnosci/item/59582-pomnik-pana-samochodzika-w-ilawie-milosnicy-tworczosci-nienackiego-przekonuja-ilawian-ze-warto-list

Iława. „Dwie Wyspy”: wirtualnej rzeczywistości i relaksu. O co chodzi w tym projekcie? Wyjaśniają pomysłodawcy

http://www.infoilawa.pl/aktualnosci/item/59598-ilawa-dwie-wyspy-wirtualnej-rzeczywistosci-i-relaksu-o-co-chodzi-w-tym-projekcie-wyjasniaja-pomyslodawcy

Iława. Butelkomat - „pożre” butelki i nagrodzi Cię ekopunktami. Poznaj pomysł Od-Ważnych

http://www.infoilawa.pl/aktualnosci/item/59608-ilawa-butelkomat-pozre-butelki-i-nagrodzi-cie-ekopunktami-poznajpomysl-od-waznych

Więcej o kolejnych pomysłach aktywnych iławian na to, jak najlepiej spożytkować 250 tysięcy złotych ze wspólnej miejskiej kasy, na infoilawa.pl wkrótce!

Spotkanie w sprawie Iławskiego Budżetu Obywatelskiego: wnioskodawcy przedstawili swoje pomysły.

Ilość zdjęć 33

REKLAMAwardrom2

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~heh 6 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Wystarczy że otworzycie punkt skupu odpadów, nie trzeba będzie palić folii w piecach :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sara 5 9 miesięcy temuocena: 78% 

  Jeśli są grupy teatralne w Iławie prowadzone profesjonalnie przy ICK to zostanmy przy nich więc nie widzę powodu na amatorszczyzne w teatrze po co finansować coś takiego? Kto chce bawić się w coś takiego niech płaci z własnej kieszeni. Sztuka i jej uprawianie kosztuje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sztuka 4 9 miesięcy temuocena: 44% 

  Ja się z Panią nie zgadzam. Ocenia Pani coś czego Pani jeszcze nie widziała. Aktorzy IGA też należą do grupy teatralnej przy ICK, nie oglądała Pani relacji z prezentacji projektów??? Tam o tym mówiono! Ja popieram każdy rodzaj sztuki! Jestem ciekawa tych ludzi i ich spektaklu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~moim zdaniem 3 9 miesięcy temuocena: 88% 

  jakoś pomysł wybiegu dla psów nie pasuje mi do NAJWAŻNIEJSZYCH potrzeb miasta i potrzeb ludzi. Każdy właściciel powinien liczyć się z obowiązkiem sprzątania "kupki" po swoim pupilu. A budowa jakiegoś "orlika" dla piesków, ma taki sens jak budowa orlika w budowlance , z którego praktycznie uczniowie nie korzystają, bo raczej koncentrują się na protestach w sprawie zakazu palenia papierosów. Uważam ,że w pierwszym rzędzie należy zadbać o potrzebujących ludzi , bo o pieski powinni dbać ich właściciele. Miasto ma długi i szereg ważniejszych do załatwienia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ola 2 9 miesięcy temuocena: 91% 

  Wybieg dla psów to wspaniała sprawa nie trzeba skupiać się wyłącznie na potrzebach dzieci czy młodzieży a co z ludźmi mocno starszymi? O nich nie pomyślał już nikt w projekcie. To oni zawsze pracowali wychowywali po kilkoro dzieci bez żadnej pomocy od nikogo bo kto wtedy o tym myślał? Pomimo ubóstwa nikt nie byl roszczeniowy wobec rodziców nie groził im nie zabijał to obi powinni dziś być szaniwani i ich piwinno się pytać o to jak osiągać sukcesy w wychowywaniu dzieci to oni teraz żyją często w wielkiej biedzie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~.... 1 9 miesięcy temuocena: 50% 

  jak to nie korzystają? A na W-F-ie też nie ćwiczą?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 2.0792 sekundy