REKLAMAKaren
REKLAMAGaleria2

(Fot. materiały przedsiębiorstwa.)

Oferująca atrakcyjne warunki zatrudnienia firma Eureka, jedna z trzech największych firm w Polsce produkujących rolki do kas fiskalnych, prowadzi obecnie rekrutację. To szansa, by dołączyć do personelu tego dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Najwyższe standardy jakości produktu, rzetelność w pracy, terminowość produkcji i dostaw - to wartości, dzięki którym firmie Eureka, prężnie rozwijającemu się przedsiębiorstwu z siedzibą w Kamieniu Dużym koło Iławy, zaufali kontrahenci w całym kraju i Europie. Eureka zaopatruje w rolki do kas fiskalnych największe sieci sklepów, dyskontów, hipermarketów, stacji benzynowych i firm produkujących odzież.

W związku z prężnym rozwojem przedsiębiorstwo prowadzi obecnie rekrutację - zapraszamy zainteresowanych do składania aplikacji.


Firma Eureka zatrudni pracownika do obsługi maszyny drukarskiej 6-kolorowej.

Dogodne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie!


Wszystkie osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny z firmą Eureka pod numerem 607 580 042, osobisty w siedzibie przedsiębiorstwa mieszczącej się w Kamieniu Dużym 53 koło Iławy, lub mailowy: eureka.ilawa@gmail.com.

Ogłoszenie.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3404 sekundy