REKLAMAWardrom
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 grudnia 2019, 11:53 komentarzy 10

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

- Los zesłał nam nieprzypadkowo numer projektu. Gimnastyka z elementami jogi to strzał w „10”! - są przekonane Od-Ważne, zachęcając iławian: Głosujcie na projekt nr 10!

Stowarzyszenie, poza wnioskiem dotyczącym zakupu butelkomatu, o którym już pisaliśmy na infoilawa.pl, złożyło do Iławskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 projekt pod nazwą "Gimnastyka z elementami jogi dla każdego". Koszt realizacji przedsięwzięcia, będącego wśród 14 projektów wybranych do głosowania, pomysłodawczynie oszacowały na 18 000 zł.

Pomysł Od-Ważnych to cotygodniowe zajęcia z instruktorem-rehabilitantem. Na godzinne ćwiczenia chcą zaprosić w każdą sobotę o 9:00 rano. W okresie jesienno-zimowym odbywałyby się one w sali gimnastycznej, wiosną i latem zaś - na świeżym powietrzu. 

- Doskonałym miejscem jest Wyspa Młyńska, jakby stworzona do takiej aktywności - proponują Od-Ważne i wymieniają korzyści płynące z takich ćwiczeń: Po całym tygodniu pracy dobrze jest rozpocząć weekend zastrzykiem pozytywnej energii. Takim relaksem połączonym z dbałością o kręgosłup jest gimnastyka z elementami jogi. Świetnie przygotowuje do aktywnego dnia, wzmacnia nasze mięśnie i stawy, pomaga utrzymać prawidłową postawę ciała i pozytywne wpływa na nastrój. Dzięki wprowadzeniu do gimnastyki elementów jogi można nauczyć się, poprzez techniki oddechowe i relaksacyjne, przynajmniej częściowo zredukować wszechogarniający stres i przynajmniej na chwilę zwolnić tempo życia.

W przypadku zwycięstwa projektu Stowarzyszenie zobowiązuje się przeprowadzić akcję informacyjną wśród mieszkańców Iławy, aby do każdego dotarła wiadomość o możliwości nieodpłatnego skorzystania z ćwiczeń.


Innych aktywnych mieszkańców, którzy również zgłosili swoje propozycje do Iławskiego Budżetu Obywatelskiego 2020, także zapraszamy na nasze internetowe łamy. Jeśli chcecie spróbować przekonać Czytelników portalu, by to właśnie Wasz projekt wsparli, głosując, skontaktujcie się z nami! E-mail: kontakt@infoilawa.pl; tel. 500 530 427. Nie zwlekajcie! Ostatnia taka publikacja może ukazać się 18 grudnia - w przeddzień głosowania.

REKLAMATom-bet

10Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~MAGDALENA 10 10 miesięcy temu

  Kiedyś przez 3 mce cwiczylam jogę z instruktorem,rewelacja!Moje stawy odzyskaly ruchomosc sprzed wielu lat,szkoda,ze teraz w Iławie nie mam nikogo do wspolnych ćwiczeń,a samej trudno sie zmobilizowac,więc projekt popieram bardzo!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szkoda 9 10 miesięcy temuocena: 100% 

  no jak potrzebujesz kogoś do wspólnych ćwiczeń , to na mnie nie licz.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~123 8 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Nie, nie chcemy. Są poważniejsze problemy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adaś 7 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Kibicuje wszystkim projektom IBO. Nie ważne kto wygra. Ważne jest to, że ludzie chcą zrobić coś dla obywateli. Gratuluje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tak jest 6 10 miesięcy temuocena: 100% 

  to niech robią , chyba nikt im nie zabrania,, ale tu chyba raczej chodzi o te 25 tysięcy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wow 5 10 miesięcy temuocena: 86% 

  Nie chcemy Chcemy nowych dróg

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkanka 4 10 miesięcy temuocena: 60% 

  Powinna to być niedziela . Niektórzy w sobotę też muszą pracować, a chcieli by skorzystać .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~b 3 10 miesięcy temuocena: 89% 

  nie chcemy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Azbestowy Dzban 2 10 miesięcy temuocena: 100% 

  godzina koliduje z parkrunem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~A 1 10 miesięcy temuocena: 78% 

  Nie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4094 sekundy