METRO
REKLAMAzielona aleja
Iwona Majewska, prowadząca studio kosmetyczne na Starym Mieście w Iławie, znalazła się w gronie 10 laureatek gali

Iwona Majewska, prowadząca studio kosmetyczne na Starym Mieście w Iławie, znalazła się w gronie 10 laureatek gali "Bloomea Prestige Institute" - największego takiego wydarzenia roku 2019 w Polsce. (Fot. BiNatural.)

Iwona Majewska, kosmetyczka prowadząca w Iławie własne studio, znalazła się w gronie 10 laureatek zorganizowanej przez firmę BiNatural gali „Bloomea Prestige Institute” - największego tego typu wydarzenia w Polsce w 2019 roku!

Kosmetyczka z Iławy Iwona Majewska laureatką ogólnopolskiego konkursu "Bloomea Prestige Institute".

Ilość zdjęć 6

W Warszawie, na gali z udziałem gwiazd show-biznesu i ponad dwustu gości z branży kosmetologicznej z całej Polski, odebrała okolicznościową statuetkę - wyróżnienie przeznaczone dla tych instytutów i gabinetów urody, które z sukcesem stosują najnowocześniejsze urządzenia i technologie. Relację z wydarzenia można było obejrzeć m.in. w programie "Co za tydzień" telewizji TVN, która objęła je patronatem medialnym.

- Jestem kosmetyczką z 15-letnim stażem, ale swój gabinet prowadzę od niespełna 1,5 roku - mówi Iwona Majewska. - Dlatego już samo zaproszenie na tak prestiżowe wydarzenie było dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Natomiast zakwalifikowanie się do najlepszej dziesiątki przerosło moje najśmielsze marzenia! Ogromnym zaszczytem było dla mnie stanąć na scenie wśród najlepszych gabinetów i instytutów kosmetologicznych w kraju. Wyróżnienie uzmysłowiło mi nieograniczone możliwości zawodowe oraz dodało skrzydeł, by pracować jeszcze lepiej.

Uroczystej gali zorganizowanej w jednej z warszawskich hoteli towarzyszyły warsztaty i konferencja. Były okazją do dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji i zapoznania z branżowymi nowinami. Takich nowoczesnych technologii i urządzeń nie brakuje w gabinecie Iwony Majewskiej, działającym w Iławie. Uwagi wszystkich pań z pewnością jest warta dostępna tutaj Bloomea, wybrana "Najlepszym urządzeniem kosmetycznym 2018 roku". Odmieni Twoją skórę, poprawiając jej napięcie, modelując owal twarzy, redukując zmarszczki i przebarwienia, zagęszczając skórę i bardzo mocno ją nawilżając i dotleniając. 

- Szukając urządzenia ponadprzeciętnego, natrafiłam na urządzenie Bloomea - opowiada Pani Iwona. - Wybór był strzałem w dziesiątkę, ponieważ uzyskuję nim doskonałe efekty zabiegowe. Bloomea daje mi ogromne możliwości łączenia technik. Pozwala dostosować zabieg bezpośrednio do klienta oraz jego problemu, tworząc indywidualne korelacje zabiegowe. Bloomea uderza jednocześnie i skutecznie w wiele problemów skóry. Doskonale trafia w problem przebarwień, zmarszczek, blizn, a także rozstępów. W moim gabinecie Bloomea to zdecydowanie... "królowa zabiegowa"!

Wszechstronne superurządzenie Bloomea. Kiedyś tylko u... francuskich chirurgów plastyków! Teraz możesz korzystać z jej dobroczynnego wpływu na skórę w najlepszych gabinetach i instytutach kosmetologicznych w kraju, także w Iławie - na Starym Mieście.
Fot. materiały salonu.

Bloomea - to w Salonie Kosmetycznym Iwony Majewskiej... "królowa zabiegowa"! W ofercie także makijaż permanentny i inne.

Ilość zdjęć 5

Takie wszechstronne zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Bloomea nie wyczerpują jednak oferty gabinetu. 

- Poza Bloomeą moją drugą miłością zawodową jest makijaż permanentny, którego tworzenie przynosi mi równie dużą satysfakcję. Jak trzeba, zadbam też o dłonie, stopy i twarz - mówi kosmetyczka, która ma w planach niedługo poszerzyć zakres usług swojego studia o innowacyjne zabiegi kosmetyczne, tworzące nowy wymiar liftingu twarzy i ciała. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na Facebooka.


Studio Kosmetyczne Iwona Majewska

Iława, ul. Bandurskiego 1.
Tel. 668 345 694.


Relację z gali "Bloomea Prestige Institute" można było obejrzeć na antenie telewizji TVN. W wydarzeniu uczestniczyły gwiazdy i ponad dwustu gości z branży kosmetologicznej z całej Polski.
Fot. BiNatural.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 1.9014 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)