REKLAMADebata
Paszynin2

(Fot. Info Iława.)

Szukasz świątecznych podarunków? Koniecznie zajrzyj do Komisu u Antosia w Iławie. Wybór tutaj jest ogromny, a na zakupach skorzysta zarówno środowisko naturalne, jak i Twoja kieszeń!

Czy zabawka, by sprawić radość, musi być fabrycznie nowa? Z pewnością nie! Wystarczy, że jest dobrze pomyślana, czysta i zadbana. Czy ubranko, by się przydało, musi mieć metkę producenta? Na pewno znacie odpowiedź. W naszym mieście świadomych konsumentów nie brakuje, a w coraz powszechniejszy trend powtórnego wykorzystywania przedmiotów, które wciąż świetnie się do tego nadają, doskonale wpisuje się iławski Komis u Antosia.

Przed zbliżającymi się Świętami sklep powiększył swoją ekspozycję zabawek. Wszystko dla jeszcze większego wyboru. Nowe regały zapełnione zostały „skarbami”, które wciąż czekają na swoje nowe życie. 

- Do Świąt pracujemy codziennie, każdego dnia można nas odwiedzić i zrobić zakupy. Teraz dodatkowo do każdego zakupu dołączamy upominkowy długopis firmowy. Zapraszamy do 23 grudnia włącznie – Wigilia jest dla nas dniem wolnym od pracy - informuje komis.


Komis u Antosia w Iławie:

tutaj półki i regały pełne są "skarbów", które czekają na swoje nowe życie! 
Zapraszamy na zakupy: Iława, ul. Jana III Sobieskiego 20b.


Komis Antoś zaprasza. „Tam zabawki czekają na dzieci”!

Ilość zdjęć 41

Artykuł sponsorowany.

abs2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 4.6213 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)