REKLAMAwlodkowic
REKLAMADPK

(Fot. pixabay.com )

Kuszące smakowitości i cenowe megapromocje - z tego w Iławie słynie pizzeria Da Grasso, którą znajdziecie w lokalu ze świetnym widokiem w samym sercu Iławy - na Sobieskiego 1. Zapraszamy na przegląd najlepszych akcji rabatowych dostępnych w popularnej pizzerii. Nie przegapcie też zabawy z nagrodami dla Czytelników portalu!

Wysokiej jakości dania i serce wkładane w przygotowywane potrawy i obsługę - to dwa fundamenty, na jakich swoją więź z klientami buduje Da Grasso. To przyjaciele od pizzy - tu liczy się dobre jedzenie, dobre towarzystwo i dobra atmosfera! Tutaj też znajdziecie atrakcyjne promocje cenowe.

W każdy poniedziałek dwie duże pizze dostaniecie w cenie jednej. To dobry patent na to, by tuż po weekendzie odpocząć od gotowania!

Na lunch w pracy, rodzinny obiad, czy kolację z przyjaciółmi uwadze miłośników pizzy poleca się także promocja środowa. Teraz w każdą środę, kupując dużą pizzę, drugą dostaniesz za 50%! 

ZABAWA! DO ZDOBYCIA 5 ZAPROSZEŃ DLA CZYTELNIKÓW PORTALU*

W zabawie, przygotowanej we współpracy z pizzerią, rozdamy Czytelnikom pięć zaproszeń na wybraną dużą pizzę. Zainteresowani? Prosimy o:

- udostępnienie na swojej ścianie konkursowego posta opublikowanego na profilu portalu Info Iława na Facebooku ORAZ

- wpisanie w komentarzu, którą pizzę z menu iławskiego Da Grasso lubicie najbardziej. Wybór jest ogromny. Margherita, capriciosa, parma, roma, polska, wiejska, pepperoni, havai, firmowa dagrasso, wegetariańska basilico albo cztery sery, a może z owocami morza? To tylko przykłady, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

DO DZIEŁA I POWODZENIA! Wyniki ogłosimy na portalu w najbliższą środę, 15 stycznia.

* Biorąc udział w zabawie, wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu, w aktualizacji tego artykułu - tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie.

AKTUALIZACJA Z 15 STYCZNIA: WYNIKI

Miło nam ogłosić wyniki zabawy. Na dużą pizzę na koszt firmy zapraszamy serdecznie wspólnie z DaGrasso następujące osoby:

  • Dawid Karczewski,
  • Karina Cyganowska,
  • Iwona Maciejewska,
  • Rafał Gawroński,
  • Lidka Raduszewska.

f

Smacznego! Pizzę odbierzecie osobiście w restauracji, zapraszamy.


IŁAWSKIE DA GRASSO ZAPRASZA!

Kuszące smakowitości i cenowe megapromocje.
Odwiedź lokal na ul. Sobieskiego 1 albo zamów pizzę przez telefon: 89 648 68 00.


Publikacja zlecona.

TEMATY polecamy
REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0013 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)