REKLAMAWardrom
REKLAMAipb_nowa

(Fot. Info Iława.)

Drugi swój mecz kontrolny rozegrali w sobotę, 1 lutego zawodnicy lidera IV ligi, GKS-u Wikielec. Po ciekawym spotkaniu pokonali ekipę z Bydgoszczy.

GKS Wikielec – BKS Bydgoszcz 5:1 (2:1)

Bramki: testowany (20'), Jankowski (35'), Kucznier (75'), Szypulski (87'), Bartkowski (88') – Żeglarski (7').
GKS wystąpił w składzie: Mazurowski, Wacławski, Górski, Kacperek, Sz. Jajkowski, Jankowski, M. Jajkowski, Szypulski, testowany, Suchocki, Bartkowski. Zagrali także: Caban, Krajnik, Kucznier, Rosoliński, Tokarski, Wodzicki.

Sparing: GKS Wikielec – BKS Bydgoszcz 5:1 (2:1).

Ilość zdjęć 12

Kolejny dobry mecz sparingowy rozegrali piłkarze z Wikielca. GKS był zespołem przeważającym. Składne akcje kończyły się zdobyczami bramkowymi. Trener testował jednego nowego zawodnika w tym meczu; prawdopodobnie ten piłkarz będzie również sprawdzany w meczu z Morągiem. 

Trener Tarnowski na sobotę, 8 lutego zaplanował grę kontrolną z dość silnym Huraganem Morąg (III liga); mecz ten odbędzie się o godzinie 12:00 na stadionie w Iławie. Natomiast w niedzielę, 9 lutego GKS weźmie udział w towarzyskim turnieju piłkarskimi w hali w Lubawie, gdzie trzeba wesprzeć lubawski Motor, który ma kłopoty finansowe.

Jeziorak w ten weekend nie grał, bowiem Sokół Ostróda odmówił konfrontacji i Jeziorak nie mógł załatwić kolejnego rywala. Natomiast lubawski Motor pokonał na boisku w Iławie Tęczę Miłomłyn 4:2.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7611 sekundy