REKLAMAmbank2
REKLAMAipb_nowa

(Fot. materiały prasowe.)

Nie tylko we wrześniu, ale także zimą - na początku drugiej części roku szkolnego, można się zapisać na inspirujące matematyczne zajęcia w Studiu Nauczania MathRiders w Iławie. Rekrutacja śródroczna właśnie trwa - nie przegapcie tej szansy na zaprzyjaźnienie się z "królową nauk".

Zajęcia z matematyki to doskonała inwestycja w rozwój i przyszłość Twojego dziecka. Zapisz je na zajęcia już dzisiaj!

Początek drugiego semestru to doskonały czas, by przyjrzeć się na nowo planowi zajęć szkolnych i pozaszkolnych swojej pociechy. Czy Twoje dziecko rozwija swój potencjał intelektualny? Może to robić, jednocześnie świetnie się bawiąc i przebywając wśród rówieśników, pod okiem pełnych pasji nauczycieli współpracujących ze Studiem Nauczania MathRiders w Iławie. 


Dołącz do grona uczniów MathRiders. Studio w Iławie przyjmuje zapisy na nowy semestr. Dostępne są różne grupy wiekowe: od 5 lat aż do matury.


A czym jest MathRiders? To innowacyjny program, dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, który wykracza poza tradycyjne ramy pojmowania nauczania. Praca w małych grupach, motywowanie i pomaganie, a także wykorzystywanie otwartości i bystrości młodego umysłu - to główne atuty zajęć!

Zapisz się już dziś, by dołączyć do MathRiders od nowego semestru! Jeśli chcesz, możesz rozpocząć od niezobowiązującego udziału w bezpłatnej lekcji pokazowej.


STUDIO NAUCZANIA MATHRIDERS

Dołącz na drugi semestr!
Iława, ul. Sobieskiego 20B.
Tel. 506 813 361.
E-mail: ilawa@mathriders.com.
MathRiders Iława na Facebooku: link.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.697 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)