REKLAMAPatrz
REKLAMAzielona aleja

(Fot. Urząd Gminy Lubawa.)

Decyzją rady programowej i organizatorów Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP” gmina wiejska Lubawa otrzymała tytuł "Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji". Łącznie tytułem laureata nagrodzono 22 samorządy z całego kraju.

W piątek, 24 stycznia w Warszawie odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP”, organizowana przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl wraz z Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług.

Galę poprowadzili Dorota Gardias i Krzysztof Ibisz. Podczas uroczystości Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski odebrał statuetkę "Diament 30-lecia Polskiej Transformacji" wraz z tytułem "Samorządu 30-lecia Polskiej Transformacji".

Tytuł ten jest przyznawany po analizie takich obszarów jak ekonomia, inwestycje i osiągnięcia ostatnich lat, rzetelność, etyka i relacje z przedsiębiorcami, zaangażowanie społeczne, kultura i edukacja. Otrzymują go gminy i miasta, które inwestują w rozwój swojego regionu, podnoszą standard życia mieszkańców oraz wyróżniają się na tle innych samorządów.

"Diament 30-lecia Polskiej Transformacji" to wyjątkowa nagroda, której zadaniem jest podkreślić sukcesy i dokonania tych samorządów, które przyczyniły się do rozwoju swoich regionów i poprawy jakości życia mieszkańców. Jest potwierdzeniem najwyższej jakości w polskim samorządzie.

Podczas wielkiej gali wójtowi Tomaszowi Ewertowskiemu towarzyszyli zastępca Marian Licznerski, Przewodniczący Rady Gminy Lubawa Jan Laskowski oraz Przewodniczący Komisji Gospodarki, Budżetu i Finansów Joachim Dutkiewicz.

UG Lubawa/red. kontakt@infoilawa.pl

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0163 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)