REKLAMAipb_nowa

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Od temperatury dziennej w wysokości aż 10 stopni rozpocznie się w Iławie nowy tydzień. Będzie za to dość wietrznie. Później przed nami stopniowy spadek temperatury.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem, jakie wydali dla powiatu iławskiego synoptycy IMGW-PIB, obowiązywało do godziny 6:00. Wciąż jednak porywy osiągające prędkość do 55 km/h mogą dawać się nam we znaki. Do tego synoptycy spodziewają się w Iławie intensywnego zachmurzenia i niewielkich opadów deszczu. Wszystko to sprawi, że - choć termometry pokażą w poniedziałek nawet 10 stopni - biomet będzie niekorzystny.

Podobnie we wtorek i środę, gdy utrzyma się aura wietrzna, mokra i kapryśna. Do tego temperatura będzie stopniowo spadać: najpierw do 7 kresek powyżej zera we wtorek, później zaś do 4 w środę. Zachmurzenie nadal będzie spore i nie zabraknie deszczu, ale raz na jakiś czas wiejący wiatr przegoni chmury i zrobi się słoneczniej. 

Czwartek i piątek - nieco pogodniejsze, bez deszczu i z przejściowym zachmurzeniem. Temperatury dzienne będą osiągać maksymalnie 6 kresek na plusie.

Łagodne temperatury utrzymają się w weekend, ale niestety - jak spodziewają się synoptycy, nastąpi powrót do mokrej i pochmurnej pogody.

Wciąż mało mamy "zimy w zimie", a do jej końca coraz bliżej...

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6717 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)