REKLAMAtelmar
Paszynin2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 lutego 2020, 12:54 komentarzy 16

(Fot. Archiwum własne.)

Wracamy do sprawy wypadku dziecka, do jakiego doszło w bawialni na ulicy Andersa w sobotnie popołudnie, 22 lutego. Specjalne oświadczenie wydali w tej sprawie właściciele sali.

O sobotniej interwencji służb w sali zabaw mieszczącej się przy sklepie z zabawkami na ulicy Andersa już pisaliśmy na infoilawa.pl. Przypomnijmy: jak informowała asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie,

Według wstępnych ustaleń dziecko podczas zabawy wypadło przez niezabezpieczony otwór do piwnicy. Podczas wizyty w sali maluch był pod opieką mamy. 

Dziecko, w wieku około 4 lat, zostało przewiezione na badania diagnostyczne do szpitala. Dziś wiemy już, że nie odniosło poważnych obrażeń. Sala jednak jest nieczynna do odwołania. Właściciele nie ukrywają ogromnych emocji związanych z incydentem; przyznają, że poczuwają się do odpowiedzialności i przepraszają.

Więcej w oświadczeniu, którego treść publikujemy poniżej.

Wstrząsnął nami nieszczęśliwy wypadek w sali zabaw. Poczuwamy się do odpowiedzialności. Właśnie upewniliśmy się w tym, co dla nas najważniejsze, chłopiec nie poniósł fizycznych obrażeń. Dziecko i rodzice przeżyli potworny stres, a my razem z nimi. Nie znajdujemy wystarczających słów, żeby przeprosić. Z całego serca przepraszamy i ubolewamy.

Do wypadku doszło w miejscu nieprzeznaczonym do zabawy, jednak wiemy już, że miejsce było niewystarczająco zabezpieczone. Nasze własne dzieci bawią się na sali codziennie, nigdy świadomie nie narazilibyśmy ich ani innych dzieci na niebezpieczeństwo. Radość dzieci jest istotą naszej firmy, wkładamy w nią dużo serca.

Zamykamy tymczasowo salę, żeby wykonać zalecenia nadzoru budowlanego. Bardzo przeżywamy, że zawiedziemy wiele osób, mamy głęboką nadzieję, że nam wybaczycie!

red. kontakt@infoilawa.pl

Właściciele sali zabaw Bam-Bam wydali w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie w związku z wypadkiem, który miał tam miejsce w sobotę, 22 lutego.

REKLAMANotus_nowa

16Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~marta 16 miesiąc temuocena: 40% 

  bedzie ok jestem z wami mama blizniaczek

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zakłopotany 15 miesiąc temuocena: 91% 

  Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć gdzie był ten niezabezpieczony otwór do piwnicy ? Byłem tam z córeczką chyba 5 razy przez ostatnie dwa miesiące, córeczka spędzała tam wspaniałe chwile, bawiła się, wspinała, biegała, szalała, poznawała inne dzieci, uwielbia zjeżdżalnie w Bam Bam. Nigdy, nigdy nie zauważyłem tam czegokolwiek przypominającego "niezabezpieczony otwór", a jestem dość uważny jeżeli chodzi o bezpieczeństwo córki. Bardzo was proszę drodzy komentujący, oświećcie mnie. Swoją drogą mam wrażenie że przynajmniej połowa z Was nie ma bladego pojęcia co jak i gdzie dokładnie się stało...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gosc 14 miesiąc temu

  Wydaje mi sie ze po prawej od wylotu ze zjezdzalni

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Agnieszka 13 miesiąc temuocena: 79% 

  Znam te miejsce bardzo dobrze, często chodzę tam z synkiem i z racji tego ze jest jeszcze mały chodze zawsze wszedzie z nim i na litość boska proszę niech mnie ktoś oświeci i pokaże w którym miejscu w tej sali zabaw jest "miejsce nie przeznaczone dla dzcieci " moj syn jest tak zwinny i ciekawski ze zwiedza centymetr po centymetrze, nigdy nie widziałam zadnej informacji, że w tym miejscu akurat dziecko nie może przebywać. Najwazniejsze ze dziecko żyje ale nie chce sobie wyobrazić co czuli i czują rodzice chłopca, życzymy dużo zdrówka. A do włascicieli- jest to porostu nie dopuszczalne i nie ma tu dla mnie osobiście żadnego sensownego wytłumaczenia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~MARYŚ 12 miesiąc temuocena: 73% 

  Właściciel sam pisze(brawo wy) , że to "miejce nieprzeznaczone do zabawy" takie miejsce w miejscu gdzie bawią się dzieci . Zamknąć lokal aby uniknąć kolejnych podobnych wypadków.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iława 11 miesiąc temuocena: 76% 

  pisaliście wcześniej że cały teren jest prywatny, spójrzcie na mapki, nie prawda, chodnik od strony szkoły jest publiczny a nie sklepowy, więc niech szanowny właściciel przesunie tak swoje doniczki aby stały na jego terenie i samochody nie wjeżdżały przez przejście dla pieszych, albo zarządca chodnika ustawi słupki przy przejściu dla pieszych, tak jak stoją po przeciwnej stronie na Sobieskiego koło ciągu sklepów. Tylko tyle, poprawa bezpieczeństwa pieszych nie wymaga wielkiej kasy. co robi w tym względzie policja, nie reagując na skargi mieszkańców.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~m 10 miesiąc temuocena: 100% 

  dobrze powiedziane zjazd, a przejście nie jest zjazdem/wjazdem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bez pozdrowień 9 miesiąc temuocena: 47% 

  Każdy zjazd jest uzgadniany pod kątem lokalizacji. Odczep się Pan od ludzi

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~MARYŚ 8 miesiąc temuocena: 91% 

  Dlaczego wcześniejsze komentarze zostały usunięte? Bieda pl.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Michał 7 miesiąc temuocena: 14% 

  A rodzina 4- łatka dostała jakieś odszkodowanie? Prawnie jej sie należy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pomiedziałek 6 miesiąc temuocena: 100% 

  Normalnie idiotą jesteś.....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do Michał: 5 miesiąc temuocena: 100% 

  Za głupotę dorosłego odpowiada dorosły. Dziecka sie pilnuje a nie siedzi wgapiona w smartfon.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stary wyga 4 miesiąc temuocena: 75% 

  Dostają pinset plus . Wystarczy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Michał ameba 3 miesiąc temuocena: 100% 

  Tak, wczoraj wypadek dziś kasa:) logika ameby...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~m 2 miesiąc temuocena: 58% 

  gdzie osunęliście komentarze, oddajcie bo są prawdziwe o niebezpieczeństwu na przejściach dla pieszych wokół tego sklepu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tak tylko 1 miesiąc temuocena: 100% 

  Wróć do o poprzedniego artykułu.Tam znajdziesz wszystkie zaginione komentarze ha ha.pozdrawiam

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6834 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)