REKLAMAsuperpolisa
REKLAMAipb_nowa

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Agata Romaniuk, reporterka, absolwentka Polskiej Szkoły Reportażu, doktor nauk społecznych. Autorka książki "Z miłości? To współczuję. Opowieści z Omanu", wydanej w 2019 roku.

Snuje w niej opowieść o arabskim państwie azjatyckim, na które patrzy przez pryzmat relacji damsko-męskich. Nie boi się trudnych pytań i śmiało szuka odpowiedzi, nie oceniając swoich bohaterów. Pisze o potajemnie używanym Tinderze, małżeńskich kontraktach i godzeniu się na bycie jedną z kilku żon. Pokazuje świat, gdzie dla kobiet ważne jest zachowanie pięknego biustu - dlatego nie karmią dzieci piersią, noszenie markowych torebek, a miłość jest dla nich zbyt małym argumentem do małżeństwa.

Na niezwykłe opowieści orientalne zapraszamy w imieniu iławskiej biblioteki 12 marca o godz. 18:00 do czytelni ogólnej przy ul. Jagiellończyka.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.895 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)