Media
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 marca 2020, 09:42 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

"Rozpocznij weekend aktywnie; biegaj, truchtaj, maszeruj" - tym hasłem już po raz 24. organizatorzy iławskiego biegu "Parkrun Mały Jeziorak" zachęcali wszystkich do aktywności. 

Dzisiejszy sobotni bieg był wyjątkowy, bo okolicznościowy. Uczestnicy spotkali się nie tylko po to, by przebiec 5 km pokonywaną dwukrotnie trasą wokół Małego Jezioraka, ale i po to, by w ten sposób uczcić Dzień Kobiet.  

Dlatego nie zabrakło okolicznościowego tortu, a na mecie - kwiatów dla wszystkich pań, rozdawanych przez wolontariuszy biegu. Organizatorzy przed wydarzeniem zachęcali też, by - z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet - zaprosić do udziału w imprezie bliską swojemu sercu przedstawicielkę płci pięknej: mamę, żonę, córkę, przyjaciółkę. Czasem bowiem udział w takiej imprezie może się stać początkiem sportowej przygody.

Z ciekawostek dodajmy, że liczba indywidualnych uczestników, którzy ukończyli iławski parkrun (po poprzedniej edycji), to 489. Średnia liczba uczestników przekracza setkę!

Iława. 24. parkrunowy Dzień Kobiet!
Zdjęcia: kontakt@infoilawa.pl.

Iława. 24. parkrunowy Dzień Kobiet!

Ilość zdjęć 24

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~xxyz 1 miesiąc temuocena: 100% 

    Impreza Roku!!!!!! Brawo organizatorzy i wolontariusze! Naturalnie, bezinteresownie, bez spiny. Brawo i jeszcze raz brawo!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.5352 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)