REKLAMAMartex
REKLAMAzielona aleja

(Fot. Info Iława.)

O wiele częściej niż zwykle myjemy teraz ręce, dezynfekujemy klamki, poręcze i uchwyty, w sklepach po warzywa i owoce sięgamy w jednorazowych rękawiczkach. A czy pamiętamy o  tym, że bezpiecznie powinno być także w naszych samochodach, w których nieraz spędzamy wiele godzin? Wirusy i w ogóle wszelkie niepożądane, szkodzące zdrowiu mikroorganizmy usunie z aut ozon, tzw. aktywny tlen.

- Obecnie kierowcy - częściej niż o naprawy - pytają nas właśnie o ozonowanie - przyznaje Krzysztof Sadowski, właściciel Auto-Serwisu "SADEK" w Wikielcu pod Iławą. - W tych szczególnych okolicznościach to nie dziwi, bo chociaż ozonowanie jest usługą, którą świadczymy od dawna, to teraz nabrało szczególnego znaczenia dla naszego zdrowia.

g

OZON - AKTYWNY TLEN. TO DZIAŁA - W SAMOCHODACH I W SZPITALACH

Ozon to odmiana tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek. Charakteryzuje się silnymi właściwościami aseptycznymi (aseptyczny znaczy dokładnie sterylny, odkażony). To jeden z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych; wykazuje działanie bakteriobójcze. Dzięki temu znajduje wiele zastosowań: m.in. jest stosowany do odkażania pomieszczeń w szpitalach.

Ozon, który - bez użycia środków chemicznych, ekologicznie - pozwala na usunięcie wirusów, zagrażających zdrowiu mikroorganizmów oraz zarodników pleśni i grzybów, a przy okazji także nieprzyjemnych zapachów, ma szerokie zastosowanie także w branży motoryzacyjnej.

- Ozonator umożliwia odgrzybianie klimatyzacji samochodowej i dezynfekcję całego wnętrza samochodu, co jest szczególnie polecane teraz, w dobie stanu zagrożenia epidemicznego - mówi Krzysztof Sadowski.

Proces, w przypadku odkażania całego auta, trwa około 30 minut. Kosztuje 60 zł netto.

- Nie podnieśliśmy cen i nie zamierzamy tego robić - podkreśla właściciel serwisu.

Trzeba dodać, że teraz Auto-Serwis "SADEK" przyjmuje klientów indywidualnie - pojedynczo, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

- Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie naszych klientów; chcemy mieć swój pozytywny wkład w to, by wirus przestał się rozprzestrzeniać - mówi Krzysztof Sadowski. - Dlatego prosimy, by nie przyjeżdżać "z ulicy", lecz by wcześniej do nas zadzwonić. Tak umówimy wizytę, by w salonie nie było w tym czasie innych interesantów - podkreśla pan Krzysztof. - Ozonujemy samochody klientów; odkażamy też swoje środowisko pracy. Jest tutaj bezpiecznie - zapewnia właściciel serwisu. 

Telefonując do zakładu, albo będąc na miejscu, warto zapytać też o wymianę filtru nawiewu. Ten element również ma duży wpływ na jakość powietrza, którym oddychamy w trakcie podróży. 

Znajdująca się przy zakładzie okręgowa stacja kontroli pojazdów pracuje normalnie, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18, a w soboty w godzinach 8-14. Do dyspozycji jest duży plac, a klienci przyjmowani są pojedynczo.


GDZIE NA ODKAŻENIE AUTA?

Do Auto-Serwisu "SADEK" w Wikielcu 44E.
Prosimy - w trosce o zdrowie swoje i innych najpierw zadzwoń, by umówić wizytę! Dzięki temu na pewno unikniesz tłoku.
Tel. 664 738 081; 89 640 24 09.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7008 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)