REKLAMALumen
REKLAMASadek

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Zostań w domu, zamów z dostawą! Iławska pizzeria Da Grasso odpowiada na dzisiejsze wyzwania, zachęcając wszystkich pizzożerców w mieście do składania zamówień online i telefonicznie. To dobry sposób na to, by w tym trudnym czasie sprawić bliskim, w tym dzieciakom, trochę przyjemności.

Trwa "społeczna kwarantanna" i aktualny pozostaje apel o unikanie spotkań w większych gronach. Ale - na szczęście - nie wszystkich przyjemności musimy sobie odmawiać. W Iławie pyszną pizzę, sycące zestawy obiadowe, megaburgery i wiosenne sałatki od Da Grasso możecie zamówić na wynos lub z dostawą do domu.

Pizzożerco! Na pewno tęsknisz za wypadami do ulubionej pizzerii? Takie wyjścia - na razie -  nie są możliwe ze względu na ograniczenie przez rząd działalności restauracji, ale na szczęście nie oznacza to, że musimy całkowicie zrezygnować z tej przyjemności.

W pizzerii Da Grasso w Iławie rygorystycznie przestrzegają zasad higieny i regularnie czyszczą termosy i terminale płatnicze. W celu upewnienia się, że proces obsługi przebiega bezpiecznie, lokal prosi o składanie zamówień:

f

Następnie pizzę odbieramy osobiście w lokalu na ul. Jana III Sobieskiego 1, gdzie naraz może przebywać teraz tylko 4 klientów. Wszyscy są też proszeni o zachowanie od siebie wzajemnie większych, bezpiecznych odległości.

Jest też możliwość dowozu - nie tylko do Iławy!

- Pamiętajcie: Da Grasso Iława dowozi już do Stradomna, Szałkowa, Kamienia Dużego, Wikielca, Karasia, Ławic i Ząbrowa - przypomina lokal.

Pizza może zostać dostarczona pod Twoje drzwi bez żadnego kontaktu z kierowcą. Wystarczy, że wcześniej opłacisz swoje zamówienie online - teraz to najlepsza opcja. 

Warto też wiedzieć, że w Da Grasso nadal obowiązują atrakcyjne promocje, w tym ta koronna - poniedziałkowa. Na samym początku każdego tygodnia dwie duże pizze są w cenie jednej.


W menu Da Grasso Iława także: sycące dania obiadowe, ogromne burgery i lekkie, pełne witamin wiosenne sałatki.


Zostań w domu, zamów z dowozem! 

www.dagrasso.pl/ilawa

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8279 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)