REKLAMALumen
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 marca 2020, 11:43 komentarzy 5

(Fot. UG w Iławie.)

W tym trudnym czasie stanu epidemii, gdy zawieszona jest działalność hotelowa i restauracyjna, Urząd Gminy w Iławie zwraca się z apelem do odwiedzających nasze strony gości i turystów.

Gmina zwraca się do odwiedzających, by mimo wszystko wspierali wszystkich, którzy działają w branży turystycznej. Turystyka jest, po rolnictwie, główną gałęzią gospodarki w gminie Iława.

- W tym trudnym dla nas wszystkich czasie prosimy, nie odwołujcie Waszych urlopów! Termin wypoczynku można przełożyć - apeluje Urząd Gminy w Iławie. - Pomóżmy przetrwać tym wszystkim, którzy bardzo ciężko pracują, żebyśmy my mogli wypoczywać! 

Gmina przy tej okazji przypomina też archiwalne materiały promujące tutejsze walory. Wspominamy lotnicze widoki na gminę Iława oraz emocje Balonowej Fiesty. Do obejrzenia poniżej także lokalny odcinek programu "Cudze chwalicie".

Do zobaczenia latem nad Jeziorakiem!

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Jola 5 7 miesięcy temu

  Bardzo prosimy władze Ilawy o zajęcie się droga dojazdowa do domków letniskowych w Makowie została strasznie zniszczona przez ciężki sprzęt przy wyrębie lasu. Droga ta to mocno odstraszający turystów akcent J Hutnik.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Krystyna 4 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Chodzi o to chyba aby turyści zarazili koronawirusem mieszkańców Siemian lub siebie na wzajem ? Większość mieszkańców jest w podeszłym wieku, w grupie wysokiego ryzyka. Wójt zaprasza do Siemian w czasie pandemii łamiąc zakazy rządowe ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Robert Jankowski UG Iława 3 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Dzień dobry. Pani Krystyno, zapraszamy turystów nie teraz w okresie pandemii tylko w lato i to pod warunkiem, że nie będzie już zagrożenia Convid-19. Chodzi o rozważnie możliwości przełożenia urlopu na późniejszy termin. Miłego dnia. Robert Jankowski, Referat Rozwoju Lokalnego i Promocji Urzędu Gminy Iława.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nkh 2 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Totalna bzdura. Jak będzie kilka tysięcy osób zarażonych to kto przyjedzie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kasia 1 7 miesięcy temu

  Myślę ze w umysłach ludzi jest za duzo strachu i paniki. Epidemie byly i bedą. Ludzie do lata o epidemii juz zapomnimy. Tylko potrzebny jest spokój bez strachu i paniki. Czarnowidztwo jeszcze nikomu nigdy nie pomoglo. Przyciagamy zawsze to czego sie boimy. Pamiętajmy o tym. Bądźmy lepiej dla siebie milsi i życzliwsi. A wówczas zawsze można sie ze wszystkim dogadac. Pozdrawiam.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5479 sekundy