REKLAMAwlodkowic
REKLAMAzielona aleja
Od lewej: Marek Kałuża, Agata Topolewska. Dołącz do nich i Doroty Olzackiej online - skorzystaj z oferty zajęć zdalnych przygotowanych przez Iławskie Centrum Kultury.

Od lewej: Marek Kałuża, Agata Topolewska. Dołącz do nich i Doroty Olzackiej online - skorzystaj z oferty zajęć zdalnych przygotowanych przez Iławskie Centrum Kultury.

Komunikacja wirtualna, ale korzyści i rozwój - jak najbardziej realne. Iławskie Centrum Kultury dostosowuje się do nowej rzeczywistości, w której wszyscy jesteśmy zobowiązani zachowywać społeczny dystans. Proponuje warsztaty online dla różnych grup wiekowych.

- Dostosowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości.  Proponujemy warsztaty online skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Promujemy zdalną edukację - mówi Lidia Miłosz, dyrektor ICK.

f

Co dokładnie ma na myśli?

Przekonamy się już 25 marca, gdy o godzinie 11:00 nowy cykl Iławskiego Centrum Kultury otworzy malarka Agata Topolewska. 

- Zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału w transmisji na żywo - zachęcają organizatorzy. - Nie wychodząc z domu, spędzicie czas twórczo i kreatywnie. Przygotujcie sobie wcześniej: pastele olejne, ołówek, temperówkę, pędzelek cienki i szeroki, czarną i białą farbę, kubek z wodą, jeśli ktoś ma to: szczoteczkę do zębów, taśmę papierową (szerokość: 2cm), blok rysunkowy, ręcznik papierowy. 

Kolejny dzień, 26 marca, to z kolei wirtualne warsztaty z iławskim rzeźbiarzem Markiem Kałużą. Będzie to kolejne inspirujące i twórcze spotkanie ze sztuką.

Później, 2 kwietnia, "na warsztat" weźmiemy rozwój osobisty, a wszystko dzięki wydarzeniu online pod nazwą "Odkryj swój potencjał, by cieszyć się życiem". Zajęcia za pośrednictwem Skype'a poprowadzi Dorota Olzacka, doświadczony pedagog i socjoterapeuta. 

Liczba miejsc ograniczona; prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod numerem telefonu 89 649 16 16.

- Nieważne ile masz lat, czego Ci brakuje, a czego masz w nadmiarze -  chciałabym Cię zachęcić do pracy nad tymi obszarami życia, które mają ogromne znaczenie we współistnieniu z innymi ludźmi i otaczającym nas światem, a co najistotniejsze - są ważne dla każdego z nas indywidualnie - przybliża szczegóły wydarzenia Dorota Olzacka. - Wszyscy żyjemy pod pewną presją, związaną z przyszłością i z ciężarem przeszłości, podczas gdy w rzeczywistości jedyną rzeczą, jaką mamy do dyspozycji, jest tu i teraz. Zapraszam więc, byśmy cieszyli się i wykorzystywali to, co mamy oraz odkrywali swój potencjał. Pracując z grupą, wykorzystuję metody aktywne, gdyż według mnie są najskuteczniejsze i zgodne z zasadą Konfucjusza: „Powiedz - a zapomnę, pokaż - a zapamiętam, pozwól wziąć udział - a zrozumiem”. 

Dodatkową internetową atrakcją jest możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w quizie o plebiscycie na Warmii i Mazurach. Link jest poniżej.

Korzystajcie!


Odwiedź też wydarzenia na Facebooku:

  • Zajęcia plastyczne na żywo w sieci - w środę, 25 marca o godzinie 11:00 poprowadzi Agata Topolewska:

https://www.facebook.com/events/2928226683931606/

  • Spotkanie z rzeźbiarzem online - w czwartek, 26 marca o godzinie 12:00 poprowadzi Marek Kałuża.

https://www.facebook.com/events/2614567465450327/

  • Odkryj swój potencjał, by cieszyć się życiem online - w czwartek, 2 kwietnia o godzinie 17:00 poprowadzi Dorota Olzacka.

https://www.facebook.com/events/1684726611665111/

  • Atrakcja dodatkowa: sprawdź swoją wiedzę w internetowym quizie Iławskiego Centrum Kultury z okazji 100-lecie plebiscytu na Warmii i Mazurach:

http://www.ickilawa.pl/quiz-3/?fbclid=IwAR3LUHNMC_cl44v-cSCkH8UgkY1Bg-_pkWmPiXJ22Fd_lcqLUGuHNmNmvg8


Publikacja zlecona.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6668 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)