REKLAMAWardrom
ipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 marca 2020, 14:04 komentarzy 3

(Fot. Archiwum własne.)

W ślad za dzisiejszą konferencją polskiego rządu, podczas której ogłoszono, iż zgromadzenia są ograniczane do zera, Urząd Miasta w Iławie informuje o tym, iż zamknięte będą lokalne miejsca spotkań i rekreacji.

O szczegółach informuje Beata Furmanek, kierownik Wydziału Komunikacji Społecznej w iławskim ratuszu:

- Zamykamy place zabaw, siłownie zewnętrzne, skatepark, miasteczko ruchu. Apelujemy o niegromadzenie się w przestrzeni publicznej i zastosowanie się do zaostrzonych zasad izolacji. Informujemy, że Minister Zdrowia wprowadza ZAKAZ wychodzenia poza potrzebnymi sytuacjami; praca, apteka, sklep, wyprowadzenie psa. Zachowajmy odstępy między sobą min. 1,5 metra.  Bądźmy rozsądni, uratujmy życie innym! Ograniczamy wyjścia do zera! - apeluje Beata Furmanek.

red. kontakt@infoilawa.pl

REKLAMALady D

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Nick 3 6 miesięcy temuocena: 80% 

  za portalem rządowym GOV: "Czy mogę wyjść na spacer do parku lub lasu, wyjść z dziećmi na plac zabaw? Przepisy odnoszą się do niezbędnych codziennych potrzeb. Do takiej kategorii można zaliczyć spacer czy wyjście do lasu, ale z zachowaniem ograniczeń odległości oraz limitu przemieszczających się osób (maksymalnie dwie osoby, z wyłączeniem rodzin). Zalecamy, aby ograniczać tego typu wyjścia do niezbędnego minimum. Ograniczenia dotyczą natomiast placów zabaw, które są miejscem gromadzenia się różnych osób, a tym samym wysokiego ryzyka zakażenia."

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ratownik 2 6 miesięcy temuocena: 43% 

  Jaki jest wynik Pani która została zabrana dziś , z Susza z podejrzeniem korony

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława 1 6 miesięcy temuocena: 56% 

  Tak trzeba

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.845 sekundy