REKLAMABUTIK TOP
REKLAMAWiatrak

(Fot. Info Iława.)

Po majówce rozpoczął się w Polsce drugi etap znoszenia obostrzeń wprowadzonych w ramach walki z COVID-19. W Iławie jedną ze zmian jest ponowne uruchomienie Galerii Jeziorak, największego centrum handlowego w naszym mieście.

Działa już zdecydowana większość funkcjonujących tutaj sklepów. Zamknięta, zgodnie z rządowymi zaleceniami, pozostaje natomiast przestrzeń restauracyjna, gdzie spożywa się posiłki na miejscu, a także tzw. wyspy.

Najważniejsze zmiany? W centrum obowiązuje teraz limit osób, które mogą tam przebywać - na jedną osobę musi przypadać 15m2 powierzchni handlowej. Poszczególne sklepy informują o obowiązujących w ich lokalach limitach, umieszczając na witrynach materiały na ten temat. Do centrum na razie wejdziemy tylko jednym wejściem - tym głównym, od strony Małego Jezioraka. Ponadto w każdym ze sklepów, jak i w innych ogólnodostępnych miejscach na terenie galerii znajdziemy bezpłatny płyn do dezynfekcji rąk. Personel został wyposażony w sprzęt ochrony osobistej; centrum wdrożyło też regularną dezynfekcję powierzchni.

- Zależy nam na tym, aby wpłynąć na świadomość odwiedzających i zachęcić ich do przestrzegania nowego reżimu sanitarnego. Pamiętajmy, że dbając o siebie, dbamy także o innych użytkowników centrum, a wspólna odpowiedzialność dotyczy także każdego z nas indywidualnie - apeluje manager galerii. - Najbliższy czas to okres budowania wzajemnego zaufania oraz powrotu do życia, chociaż w nieco innej formie niż wcześniej - dodaje.

Priorytetem Galerii Jeziorak, jak i każdego ze sklepów, jest zapewnienie bezpieczeństwa odwiedzającym i pracownikom. To z kolei pozwala klientom ze spokojną głową korzystać ze specjalnych promocji, które już teraz, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu wyprzedażowego, zaczęły obowiązywać w centrum.

Galeria Jeziorak w Iławie ponownie otwarta.

Ilość zdjęć 25

Publikacja zlecona.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 2.0008 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)