REKLAMAPatrz
REKLAMAWiatrak

(Fot. materiały prasowe.)

Jedno nowe zachorowanie i cztery nowe wyzdrowienia, w tym trzy w powiecie iławskim - to dzisiejsze (15 maja) aktualności dotyczące epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w województwie warmińsko-mazurskim.

Ile nowych przypadków COVID-19 odnotowano dzisiaj w kraju?

- Mamy 235 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - podaje w porannym komunikacie Ministerstwo Zdrowia.

Z tego jedno nowe zachorowanie odnotowano w naszym regionie. Pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2 uzyskano u młodego mężczyzny z powiatu mrągowskiego, który zaraził się lokalnie. Został objęty izolacją domową.

Jednocześnie nadeszła informacja o czterech kolejnych ozdrowieńcach z terenu naszego regionu. W tym gronie jest troje mieszkańców powiatu iławskiego (dziewczynka, chłopiec i starszy mężczyzna - wszyscy przebywali w izolacji domowej) oraz jedna osoba z Olsztyna. To starszy mężczyzna, który był hospitalizowany w Ostródzie.

W kraju odnotowano dotąd 17 850 zakażeń koronawirusem; z tego 893 osoby zmarły. W naszym regionie liczba przypadków odnotowanych od początku epidemii wzrosła do 170. W powiecie iławskim z 36 zarażonych wyzdrowiało już 31 osób.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7978 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)