REKLAMABUTIK TOP
REKLAMAwlodkowic

(Fot. Info Iława.)

Chrupiąca bruschetta z aromatycznymi pomidorami, sycąca lazania, która zaspokoi apetyt największych mięsożerców, wyrafinowane włoskie pierożki z borowikami, albo po prostu - prawdziwa włoska pizza z oryginalną mozzarellą i ulubionymi dodatkami... Mmmm! Miłośnicy specjałów rodem z Półwyspu Apenińskiego na pewno ucieszą się, że restauracja i pizzeria La Stella, specjalizująca się właśnie w słonecznej kuchni Italii, jest znów otwarta.

Z oferty restauracji La Stella znów możemy korzystać nie tylko na wynos, ale i stacjonarnie, w Galerii Jeziorak.

- Dzisiaj, 18 maja, ponownie uruchamiamy lokal, udostępniając go gościom po dwumiesięcznej przerwie! - mówią pracownicy. - Bardzo się z tego cieszymy; mamy nadzieję, że nasi sympatycy o nas nie zapomnieli! - dodają.

W lokalu, zgodnie z obowiązującymi zasadami, może teraz przebywać jednocześnie do 25 osób. Restauracja wprowadziła też odstępy pomiędzy stolikami - wynoszą one 2 metry.

- Dezynfekujemy stoliki za każdym razem, gdy ktoś z nich skorzysta. Do tego oczywiście dochodzą używane przez personel maseczki. Zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa - dodają pracownicy.

Warto jeszcze wiedzieć, że lada dzień restauracja udostępni gościom swój słynny taras z widokiem na Mały Jeziorak; na razie trwa jeszcze remont.

A menu? Miłośnicy restauracji się nie zawiodą; z menu nie zniknął żaden z serwowanych tutaj specjałów włoskiej kuchni. Tutejsza specjalność to pizza w dwóch rozmiarach (31 i 41 cm) z całym bogactwem ulubionych dodatków, pysznym sosem i oryginalną mozzarellą, włoskie pasty i sałatki. Są też smaczne dania obiadowe ze schabem, drobiem, czy rybą w roli głównej i specjalne menu dla dzieci - bo to restauracja przyjazna rodzinom. Oczywiście nie brakuje też słodkości, a do kuszącego deseru nic nie pasuje lepiej, niż włoska kawa.

ZABAWA: MAMY TRZY PODWÓJNE ZAPROSZENIA NA PIZZĘ DLA CZYTELNIKÓW!

Niespodzianka! La Stella ufundowała dla Czytelników portalu Info Iława trzy podwójne zaproszenia na pizzę (do konsumpcji w restauracji).

Zainteresowana/y? Super! Prosimy o:

- Twój komentarz pod konkursowym postem na profilu portalu Info Iława na Facebooku (link) - w treści wpisz, którą pizzę z włoskiego menu La Stelli wybierasz. Propozycje znajdziecie na zdjęciu załączonym poniżej.

O wynikach zabawy poinformujemy w najbliższą środę, 20 maja w aktualizacji tego artykułu. Dlatego uprzejmie informujemy, iż, biorąc udział w zabawie, wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu - tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie. Zapraszamy do udziału i powodzenia!

AKTUALIZACJA - WYNIKI ZABAWY!

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie zabawą! Widać, że Czytelnicy stęsknili się za normalnością, w tym możliwością odwiedzania swoich ulubionych knajpek i kosztowania pyszności, z których słyną. Dzisiaj miło nam ogłosić wyniki zabawy.


Na podwójną pizzę zapraszamy do La Stelli następujące osoby:

Natalia Kamińska; 
Paweł Guzowski;
Magdalena Lewandowska.


Zwycięzcom gratulujemy! Prosimy o kontakt bezpośrednio z restauracją w celu rezerwacji stolika (tel. 89 678 70 24). Smacznego! 

Dziękujemy też za zainteresowanie wszystkim uczestnikom zabawy, którym tym razem nie dopisało szczęście. Kolejne konkursy z upominkami dla Czytelników na infoilawa.pl już wkrótce; bądźcie z nami na bieżąco.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7195 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)