ZDZ
REKLAMAOlszta

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

OGŁOSZENIE. Firma KONO Sp. z o. o.  z siedzibą w Iławie poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej w przetwórstwie owoców, warzyw i pieczarek.

KONO Sp. z o. o.  świadczy kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu pracowniczego i doradztwa HR w całej Polsce. Współpracuje tylko z rzetelnymi partnerami biznesowymi oraz - co najważniejsze - dba o swoich pracowników. Obecnie poszukuje osób do pracy sezonowej.

PRZETWÓRSTWO OWOCÓW, WARZYW I PIECZAREK

Zakres obowiązków:

segregacja i obieranie warzyw,
pakowanie gotowych wyrobów w opakowania zbiorcze.

Oczekiwania:

umiejętność organizowania czasu pracy, samodzielność, uczciwość,
łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Pracodawca oferuje:

umowę o dzieło,
wynagrodzenie 15 zł/h,
możliwość pracy do 12h dziennie od poniedziałku do niedzieli,
praca dwuzmianowa, dzień: 6:00-18:00 oraz noc: 18:00-6:00.

Osoba do kontaktu:

Alicja Blinkiewicz.
E-mail: kadry@kono.net.pl.
Tel: +48  606  246 201.

Zgłoszenia osób zainteresowanych podjęciem pracy są przyjmowane poprzez poniższy link:

Ogłoszenie.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAFabryka urody
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2582 sekundy