REKLAMAPatrz
REKLAMASadek

(Zdjęcia: Metrohouse Oddział Iława.)

Różne ceny i lokalizacje, inny styl. Ale jest coś, co łączy te trzy nieruchomości. Wszystkie położone są w przepięknych pod względem przyrodniczym miejscach i zaledwie przysłowiowy "rzut kamieniem" dzieli je od Iławy. Wszystkie też mogą zainteresować osoby poszukujące domu, w którym przyjemnie będzie spędzić weekend w gronie znajomych albo rodzinne wakacje na łonie natury.

BLISKO JEZIORO I DUŻA DZIAŁKA W ŁODYGOWIE. POŁOWA CAŁOROCZNEGO DOMU 

Wycieczkę do nieruchomości, które świetnie nadają się do tego, by wykorzystywać je rekreacyjnie, zaczynamy w kolonii wsi Łodygowo w gminie Kisielice. Największy atut? Zdecydowanie bliskość jeziora, oddalonego od tej nieruchomości zaledwie o 300 metrów. Poza miłośnikami sportów wodnych i zapalonymi wędkarzami doskonale odnajdą się tutaj działkowcy, ogrodnicy. Wraz z połową domu, całorocznym lokalem mieszkalnym o powierzchni 36,40 m², oferta sprzedaży obejmuje tutaj dużą działkę o powierzchni 10 arów oraz połowę budynku gospodarczego. Można więc też prowadzić hodowlę drobiu, trzody chlewnej lub innych zwierząt. Plusem nieruchomości jest jeszcze dobry dojazd - z Iławy głównie drogą krajową nr 16, następnie kilka kilometrów drogą wojewódzką. Dom jest położony na obrzeżu wsi, w bardzo spokojnym miejscu.

Koszt niewielki: tylko 69 tys. zł.

Łodygowo. Urok wiejskiego życia nad jeziorem.

Ilość zdjęć 36

WZGÓRZA DYLEWSKIE. BARDZO CIEKAWY MODERNISTYCZNY BUDYNEK W ŚWIETNEJ CENIE!

Teraz zapraszamy do Wysokiej Wsi na Wzgórzach Dylewskich - walory tej krainy podkreśla fakt, iż istnieje tutaj park krajobrazowy. Z nieruchomości, położonej w najwyższym punkcie Wzgórz Dylewskich, widać wieżę widokową, z której rozciąga się zachwycający widok na wzgórza; ponadto niedaleko jest znane i renomowane spa, do którego goście przyjeżdżają z całej Polski. Administracyjnie w sąsiednim powiecie ostródzkim, Wysoka Wieś jest oddalona od Iławy o około 37 km, od Lubawy o zaledwie 19 km.

Sam dom to gruntownie wyremontowany, piętrowy budynek o modernistycznym charakterze. Wybudowany został w 1980 roku z cegły; okna plastikowe, dach płaski, kryty papą. Na 129 m² mieści się 6 pokoi. 

W domu można zamieszkać od zaraz. Niewielkie prace aranżacyjne i dbałość o działkę pozwolą stworzyć tutaj prawdziwą perełkę. Obiekt można polecić zarówno osobom szukającym całorocznego siedliska, jak i tym, którzy rozglądają się za nieruchomością wakacyjną. Można tutaj również urządzić pensjonat lub agroturystykę.

Tę ofertę można nazwać okazją. Jest do kupienia za 179 tys. zł!

Wysoka Wieś na Wzgórzach Dylewskich. Piękne widoki i efektowny dom.

Ilość zdjęć 11

DOSKONAŁY DREWNIANY DOMEK W KRAINIE JEZIOR!

Malownicze Murawki w gminie Zalewo - bliziutko stąd do jeziora Kocioł, niedaleko też do Jezioraka, Kanału Iławskiego i jeziora Gil Wielki. Położony wśród lasów i łąk drewniany, ogrzewany kominkiem dom ma powierzchnię 70,7 m2. Urządzono tutaj 3 pokoje. 

12-arowa, porośnięta drzewami i krzewami ogrodzona działka pozwala spędzać czas na łonie natury, a altana - grillować niezależnie od pogody.

Dobry dojazd z Iławy drogą powiatową (odległość to około 23 km), ale niedaleko jest też trasa S7, świetnie komunikująca to miejsce z Ostródą, a dalej z Warszawą, czy Trójmiastem.

Proponowana cena to 279 tys. zł.

Murawki. Po prostu mazurski klimat!

Ilość zdjęć 11


Zainteresowała Cię któraś z tych nieruchomości? Wszystkie są w ofercie biura Metrohouse - oddziału w Iławie. Zadzwoń (tel. 601 841 549), by zapytać o więcej szczegółów, otrzymać dodatkowe materiały, albo umówić się na obejrzenie nieruchomości.


Zobacz jeszcze materiały wideo. Pierwszy przedstawia nieruchomość w Łodygowie; drugi - w Wysokiej Wsi.

Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 3.9591 sekundy