REKLAMAWardrom
klonowski
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 maja 2020, 13:30 komentarzy 4

(Fot. Biblioteka Publiczna w Jamielniku.)

"Najważniejsze jest nauczyć się żyć tu i teraz" - mówi iławianka Ewelina Woźniak w wywiadzie z Elżbietą Olsztą z Biblioteki Publicznej w Jamielniku. Tematem spotkania była debiutancka książka autorki - powieść psychologiczna "Dzień Ojca".

Opowieść na kartach książki rozpoczyna się w Dniu Matki, kończy zaś w Dniu Ojca. Dzisiaj, gdy świętujemy pierwszą z wymienionych okazji, jest dobry moment, by zastanowić się nad rolą rodziców w życiu dziecka i nad wpływem dawnych doświadczeń na dzisiejsze życie. M.in. o tym rozmawia Elżbieta Olszta z Eweliną Woźniak, iławianką, żoną i matką trzech synów, psychologiem i psychoterapeutką w drugiej odsłonie spotkań autorskich online.

Poza przeprowadzającą wywiad Elżbietą Olsztą w realizacji cyklu udział bierze Michał Wróblewski, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie.

Kobiety o ojcach w Dniu Matki - spotkanie autorskie online z Eweliną Woźniak.
Źródło materiału wideo: Biblioteka Publiczna w Jamielniku.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Stop hejtowi 4 miesiąc temuocena: 78% 

  Super że Pani Elżbieta działa wspierając kulturę dziękujemy za pracę. Negatywnymi przygłupami piszącymi o maseczkach nie ma co się przejmować:)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czytelnika 3 miesiąc temuocena: 44% 

  Dziwne wszędzie w miejscach publicznych nosi się maski. Tutaj jak widać Panie nie mają masek oraz rękawiczek i do tego 2 metry odległości....Z całym szacunkiem ale Pani Bibliotekarka jako osobą publiczną powinna dbać bezpieczenstwo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~EO 2 miesiąc temu

  Ojej, maseczki.. ? Tak, rzeczywiście nie było ich.., ale przecież sam p. Andrzej Duda - Prezyzent RP mówi wciąż, że maseczki to nie wymóg, lecz zalecenie... PS. Drogi "Czytelnika", domniemywam, że również udzielasz się publicznie dla dobra innych. Zatem proszę, zdradź mi, jak to robisz, nie używając maseczki. Proszę o link do Twojej strony lub portalu społecznościowego, który prowadzisz. To tak, bym nauczyć się mogła. Proszę nie traktować mojego pytania, jako złoźliwość. Daleka jestem od tego. Pozdrawiam miło :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Książka 1 miesiąc temuocena: 88% 

  Pani Elżbieta to kultura jest klasa

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.7651 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)