REKLAMAKono
ipb_nowa

(Fot. materiały prasowe.)

Zadbaj o siebie po kwarantannie! Blask zmęczonej skórze przywrócą NOWOŚCI w ofercie salonu i centrum urody "Lady D" przy ul. Kościuszki w Iławie. Warto się pośpieszyć, bo na 10 pierwszych osób, które skorzystają z nowych zabiegów wodorowego oczyszczania twarzy, czekają atrakcyjne rabaty w wysokości aż 30%.

"LADY D" - CZEKAJĄ NOWOŚCI I RABATY! 

Drogie Panie - nie przegapcie! Salon właśnie wprowadził do swojej oferty dwie nowości.

1. PEŁEN zabieg wodorowego oczyszczania twarzy składający się z 6 etapów

To dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry. Można liczyć na wyrównanie jej kolorytu, poprawę elastyczności skóry, przywrócenie skórze blasku i młodszego wyglądu, a także rewitalizację i głębokie nawilżenie. Do tego nowy zabieg neutralizuje wolne rodniki, a tym samym hamuje procesy starzenia się skóry. Tego potrzebuje Twoja cera po domowej kwarantannie! A teraz, tylko dla pierwszych 10 osób, które skorzystają z zabiegu, salon przygotował rabat w wysokości 30%. Zabieg, którego regularna cena to 250 zł, teraz można więc wykonać za 175 zł!

2. PODSTAWOWY zabieg wodorowego oczyszczania twarzy, składający się z 3 etapów

Gwarantuje dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry. Regularna cena tego zabiegu to 180 zł. Pierwszych 10 osób otrzyma 30% rabatu, czyli zapłaci jedynie 126 zł.

Pamiętajcie - kto pierwszy, ten lepszy!
Zapraszamy!


Salon i Centrum Urody "Lady D" - Iława, ul. Kościuszki 31/26.
Tel. 727 74 50 00.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.8304 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)