REKLAMAMetal serwis
My center2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 czerwca 2020, 12:18 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Już w najbliższą sobotę, 13 czerwca rozpocznie sezon 2020 wycieczkowy statek Ilavia. Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji podaje szczegóły.

Regularne rejsy odbywać się będą o godzinach: 10.00, 12.00, 14.00 i 16.00. Około godzinne wycieczki będą organizowane dla minimum 8 i maksimum 14 osób.

- Obowiązuje dezynfekcja rąk - przy wejściu i zejściu ze statku - informuje ICSTiR. - Obowiązkowe jest także zachowanie bezpiecznych odstępów i zakrywanie twarzy w pomieszczeniu zamkniętym - kabinie pasażerskiej. Nie obowiązuje to dzieci do ukończenia 4. roku życia oraz osób, które nie mogą zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia. Po każdym rejsie przeprowadzana będzie dezynfekcja.

Według aktualnego cennika za normalny bilet zapłacimy 20 zł, zaś za ulgowy (dla młodzieży szkolnej, studentów do 26. roku życia, emerytów i rencistów) 15 zł. Oba te bilety z Kartą Dużej Rodziny są o 5 zł tańsze. Statek można też wyczarterować - za 350 zł za godzinę.

Przystań Ilavii znajduje się, bez zmian, na pomoście przy Bulwarze Jana Pawła II. Kapitanem statku jest Robert Pawlak, zaś bosmanem/motorzystą Jan Froński. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 505 109 609.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~zenobiusz 1 4 miesiące temu

    A bileciki kto będzie sprawdzał ?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3899 sekundy