REKLAMALumen
REKLAMAzielona aleja

(Fot. materiały salonu.)

Mobilny salon kosmetyczny "SOS dla urody" działa od stycznia bieżącego roku. Jego właścicielką jest kosmetolog Karolina Gajewska, dla której kosmetyka to od zawsze pasja. Ponad 11-letnia praktyka zawodu i ciągłe doskonalenie posiadanej wiedzy i umiejętności zapewniają wysoki standard usług. 

Salon został stworzony dla wszystkich tych, którym dojazdy i długie wizyty w salonie stacjonarnym zabierają zbyt wiele czasu lub po prostu dla tych, którzy z wielu przyczyn nie mogą z nich korzystać. Jest to także świetna alternatywa na spędzenie miłego czasu w zaciszu własnego domu. Zabiegi, które znajdziecie w ofercie, przeprowadzane są na certyfikowanych kosmetykach i sprzętach. Mobilny salon kosmetyczny "SOS dla Urody" to nie tylko makijaż, rzęsy, czy paznokcie- jak w większości mobilnej konkurencji. To także makijaż permanentny nowoczesną, naturalną metodą ombre, jak również profesjonalne, aparaturowe zabiegi na twarz i ciało. Są to między innymi: zabiegi pielęgnacyjne i kwasowe na produktach firmowych ARKANA, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne zabiegi gwarantujące świetne efekty praktycznie od razu!

ZABIEG HIFU - rewolucja na rynku kosmetycznym!

HIFU to bezinwazyjny lifting skóry, który wykorzystuje ultradźwięki - w pełni bezpieczną falę akustyczną. Skóra w trakcie trwania zabiegu nie jest uszkadzana z zewnątrz, co zapewnia niezwykły komfort i brak konieczności rekonwalescencji pozabiegowej. HIFU to przede wszystkim modelowanie i odmłodzenie skóry twarzy, podbródka, szyi, dekoltu oraz dłoni. Jest alternatywą dla skalpela. Zabieg jest nieinwazyjny, nie wymaga znieczulenia i okresu rekonwalescencji, jest jednorazowy, a jego efekty widoczne są zaraz po jego zakończeniu. Utrzymają się przez około 1,5 roku!

OXYBRAZJA

Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg oxybrazji polecany jest osobom z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, grudkami, trądzikiem, nadmiarem sebum i błyszczeniem się skóry, rozszerzonymi i naczynkami, rumieniem, szarością, suchą skórą.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 

Mezopen to nowoczesne urządzenie dające wspaniałe efekty leczenia niedoskonałości skóry. Mechanizm działania mezoterapii mikroigłowej polega na pobudzeniu włókien kolagenowych i elastynowych poprzez mikronakłucia, dzięki którym w głąb skóry zostają wprowadzone odpowiednio dobrane substancje czynne. W efekcie następuje zagęszczenie oraz poprawa jej elastyczności. Zabieg ten jest idealny dla poprawy ogólnego stanu skóry, spłycenia drobnych zmarszczek i blizn potrądzikowych, worków pod oczami, przebarwień skóry, złagodzeniu cellulitu, widoczności rozstępów, czy rozszerzonych porów. Poprawia strukturę skóry, niweluje jej wiotkość. Często pomocny jest także w problemach łysienia. Należy jednak pamiętać, że aby przyniósł pożądane efekty, zazwyczaj należy wykonać serię kilku zabiegów.


Szeroką ofertę salonu znajdziecie na stronie internetowej www.sosdlaurody.pl, a także na facebooku - SOS dla Urody Karolina Gajewska.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMAwardrom2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7802 sekundy