REKLAMAMeble
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 czerwca 2020, 09:40 komentarzy 21

(Fot. Info Iława.)

Ruch na drodze krajowej nr 16 w Iławie odbywa się dzisiaj - w piątek, 26 czerwca z utrudnieniami. Kierowcy poruszający się tą trasą muszą się liczyć z koniecznością znacznego ograniczenia prędkości, przez co chwilami tworzą się zatory drogowe.

Przyczyną utrudnień są prowadzone na zlecenie zarządcy, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - oddziału w Olsztynie, roboty drogowe.

Jak podaje GDDKiA, objęły one odcinek o długości 1,3 km drogi krajowej nr 16 w Iławie. Utrudnienia występują na ulicy Konstytucji 3 Maja, Niepodległości, Kościuszki i Ostródzkiej. Nawierzchnia jezdni na tych ulicach jest punktowo frezowana; obecnie kierowcy muszą pokonywać spore nierówności.

Ubytki zostaną uzupełnione nowym asfaltem. Na czas realizacji tych prac zarządca wprowadzi ruch wahadłowy, będą nim kierować sygnaliści.

Spowodowane remontem utrudnienia na szczęście nie potrwają długo - mają zakończyć się do godziny 8:00 w dniu 27 czerwca. 

Dla kierowców: spore utrudnienia na „krajówce” w Iławie! 
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMALady D

21Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Kb 21 3 miesiące temuocena: 0% 

  Panie krygiel widzę że mówi rzeczy o których nie jest świadoma tak jak że znakami więc proszę ogłady trochę życzę miłego weekendu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xyz 20 3 miesiące temuocena: 67% 

  Ale przecież nie chodzi o same znaki! Panie Kierowniku(?) pozostawione teraz miasto do poniedziałku rozbabrane? Czy ktoś u Was w tej firmie jakkolwiek myśli? Pan (nie Pani) Krygiel ma rację. Jestem świadkiem że nikt nie kierował ruchem. Widać to chociażby na fb innej z gazet. Z resztą ciekawe bo zwykle koszenie poboczy jest publikowane na stronie gddkia jako Utrudnienia A ten remont nie został nigdzie opublikowany.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Damian Retel KB 19 3 miesiące temuocena: 0% 

  Szanowna pani Krygiel te wszystko oszczerstwa i dalekie od prawdy które Pani pisze. Po pierwsze roboty są prowadzone zgodnie z sst z wielką starannością. Po 2 jeżeli Pani nie rozróżnia jak pracownik posiadaa kamizelkę z napisem kierowanie ruchem i posiada odpowiednie przeszkolenie i prowadzi ruchu zatrzymując samochody to jest ruch wahadłowy. Po 3 oznakowanie jest wykonane zgodnie z zatwierdzonym PTOR i wykonywane prace mają nawet swoją nazwę Szybko postępujące. Proszę otworzyć oczy i nie mówić że nie ma znaków: rondo koło basenu , konstytucji , galeri handlowej oraz przy Lidlu. Jeżeli Pani uważa że ich nie ma to widze że nie zwraca pani na oznakowanie. Jednakże informuje iż firma dokłada największych starań ażeby utrudnienia były jak najmniejsze. Wszystkie prace są prowadzone w godzinach o jak najniższym natężeniu ruchu. Wylaczenie całkowite tablicami centrum miasta prowadziłoby do wielu konfliktów Wykonawca lokalni Przedsiębiorcy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xyz 18 3 miesiące temuocena: 75% 

  kasa, kasa, kasa! Czyżby firma robiła na od...ol bo idzie na ilość nie na jakość? O 8:00 miał O być dzisiaj wykonane. Utrudnienia nadal są. Wczorajsza praca pozostawia wiele do życzenia! Miasto stało całe zakorkowane, pracownicy byli porozrzucani po całej jezdni i w 6 oblepiali lepikiem naroża wycinków łat. O syfie na chodnikach w postaci resztek asfaltu nie wspomnę.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aleksander Krygier 17 3 miesiące temuocena: 100% 

  Kierownik budowy, widać nie jest świadomy, że jego pracownicy nie prowadzili ruchu wahadłowego, tylko całkowicie zamykali przejazd, proszę się doinformować, ponieważ to wstyd, aby nie wiedział Pan o zaistniałej sytuacji. Jeśli to Panu pomoże, mogę przesłać na wskazany adres film z kamery samochodowej, który w razie wątpliwości trafi też do GDDiA, gdzie nie było ruchu wahadłowego tylko zablokowanie drogi, a pracownik w kamizelce na pytanie o możliwość objazdu, że nie ma przejazdu i nie rozumie po polsku.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Drogowiec 16 3 miesiące temuocena: 29% 

  Czasami wystarczy naprawdę pomyśleć. W nocy nie robić bo cisza nocna a w dzień to korki może w zimę między 13 a 14 Ludzie opanujcie się trochę myślicie że ci ludzie robią to dla siebie czy dla was . A tych dwóch osiłków mają rodziny trochę zrozumienia myśli że że to przyjemnie otrzymywać wyzwiska od ludzi których do kultury daleko. Brawo wy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aleksander Krygier 15 3 miesiące temuocena: 60% 

  Szanowny panie Drogowiec, Ci ludzie o których wspominasz robią to dla pieniędzy, wykonują pracę i za to mają płacone, nie robią tego dla mnie, ani dla nas. W momencie, gdy tą pracę wykonują niechlujnie opinie publiczna, wyraża swoje niezadowolenie. Można ustalić objazdy, można prowadzić ruch wahadłowy, postawić z wyprzedzeniem znaki. Żadna z wymieniony przeze mnie czynności nie była wykonana. Panie drogowiec, zwracam się z prośbą pomyśl o innych, a nie tylko o sobie i swoim biznesie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Karolina 14 3 miesiące temuocena: 67% 

  Tak to jest jak się oszczędza na tablicach za 200 zł , brak zmiany organizacji ruchu, brak możliwości wyjazdu z osiedla - chyba, że będziemy się liczyć z wyrozumiałością policji myśląc, że nie wystawi mandatu za jazdę pod prąd....ciekawe co na to zarządca... bardzo chciałabym zobaczyć co obejmował zatwierdzony projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonywania robót.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zdych 13 3 miesiące temuocena: 100% 

  Drogowiec, nawet jeżeli ktoś jedzie z nawigacją to mimo to powinny być wystawione znaki o czasowym wyłączeniu ruchu. To jest przecież droga typu G, więc jakiś standard należałoby zachować. Ruchu wahadłowego wczoraj absolutnie NIE było. Kierowcy musieli radzić sobie sami bo pracownicy mieli to w głębokim poważaniu. Ciekawe czy na przystanku autobusowym była pozostawiona informacja o wyłączeniu przystanku z uzytkowania? Chyba trzeba w GDDKiA zweryfikować całą sprawę.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Drogowiec 12 3 miesiące temuocena: 17% 

  Jakie tablice dziewczyno 3 dni ustawiać żeby i tak podjechał kierowca i odpowiedział ja jadę na nawigację i nie widziałem. Weź zaparkuje w nowej wsi i się orzejdz

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aleksander Krygier 11 3 miesiące temuocena: 100% 

  Tak jak widać na zdjęciu.... Z niepodległości z parkingu nie wyjedziesz i C#$& bo świeży asfalt. Objazdów brak, BRAWO za organizację, jednokierunkowymi pod prąd jedynie, albo po chodniku.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zyx 10 3 miesiące temuocena: 100% 

  Chwilę temu nawet autobus ZKM musiał jechać na Jagiellończyka omijając przystanek na niepodległości. Ewidentnie kierowca autobusu był zdziwiony. Jakoś dziko te remonty wykonują.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~K 9 3 miesiące temuocena: 100% 

  "Na czas realizacji tych prac zarządca wprowadzi ruch wahadłowy, będą nim kierować sygnaliści" jasne, ruch wahadłowy - sygnaliści, którzy każą zawracać, brak ustalonych objazdów...pierwsza klasa... odpowiadająca standardowi pracy Wykonawcy i zarządcy drogi.... czy ktoś tu dysponuje takim narzędziem jak wyobraźnia, juz nie wspomnę o umiejętności planowania?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Drogowiec 8 3 miesiące temuocena: 20% 

  Jak taki planista jesteś to czemu nie pracujesz w tym zawodzie , zobacz jaki trzeba włożyć wysiłek a jak stoi sygnalista z napisem kierowanie ruchem to chyba jest jest ruch prowadzony a jak masz problem jakis do wykonawcy to weź człowieku załóż firmę rozbuduj ja do poziomu żeby można byłoby wystartować w przetargu na GDDKiA i wtedy rób i wykonuj.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Trzeźwo Myślący 7 3 miesiące temuocena: 78% 

  Co za Mózg wymyślił, żeby robić to w dniu zakończenia roku szkolnego?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Drogowiec 6 3 miesiące temuocena: 25% 

  mózg to sprawdź czy ty masz?? Jeżeli wykonawca będzie patrzył że zakończenie ruchu a jutro Ireny są imieni też ma nie wykonywać trochę zrozumienia brawo wy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kaer 5 3 miesiące temuocena: 60% 

  Data i godziny pracy... Rewelacja. W czwartek dwóch osiłków nie oszczędzało olbrzymiego młota udarowego tuż przy kamienicy w której średnia wieku lokatorów przekracza 70lat. Gdzie problem ? Otóż było to między 21:50 a 22:30!!! Gratulujemy obojętności na zdrowie i komfort życia rodaków! Na zachodzie dostaliby grube mandaty!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kapusta 4 3 miesiące temuocena: 36% 

  W tym wieku to już głusi są i nie powinno im przeszkadzać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iława 3 3 miesiące temuocena: 83% 

  Wystarczy zadzwonić na policję i zgłosić zakłócanie ciszy nocnej po godziny 22. Nic prostszego. To nie są politycy z immunitetem, że nie można z tym nic zrobić.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ryy 2 3 miesiące temuocena: 89% 

  Data super wybrana....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawianin 1 3 miesiące temu

  A co dzisiaj może jest niedziela czy co zakończenie roku szkolnego w okresie pandemiii

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.299 sekundy