REKLAMAGrene
REKLAMAOlszta

(Fot. materiały Lady D.)

Zastanawiałaś się nad tym, czy makijaż permanentny jest dla Ciebie? Spróbuj! Przekonasz się, że doda Twoim ustom zmysłowości i koloru, zapewni zawsze perfekcyjne i kształtne brwi i doda głębi spojrzeniu, by oczy były zawsze pięknie podkreślone, nawet podczas treningu i zaraz po wstaniu z łóżka!

W salonie urody Lady D w Iławie skorzystasz z lipcowej nowości. Makijaż permanentny marki Long-Time-Liner, numeru 1 na tym rynku na świecie, zapewni Ci naturalne piękno na co dzień. A już 2 lipca skorzystaj z darmowej i niezobowiązującej konsultacji - specjalistka wykona na Twojej twarzy rysunek, który pozwoli Ci ocenić, jak będziesz się czuć i wyglądać w takim makijażu!

Teraz w salonie urody "Lady D" w Iławie - makijaż permanentny!

Ilość zdjęć 12

Salon nawiązał współpracę ze specjalistką marki Long-Time-Liner Justyną Lipińską. Jej wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie w branży kosmetyczno-medycznej, poparte cyklem profesjonalnych szkoleń, w połączeniu z najnowocześniejszymi narzędziami i najlepszymi na rynku barwnikami, dadzą Ci pewność jakości i wspaniałego efektu. 

Przekonaj się sama, że Pani Justyna czyni cuda!

USTA

  • Makijaż permanentny pozwoli delikatnie podkreślić kontur, skorygować asymetrię, a co najważniejsze wzmocnić ich barwę.
  • Kontur z wypełnieniem to zmysłowe i perfekcyjne usta. Idealny kształt i kolor ust.
  • "Light up" zapewni Twoim ustom rozświetlenie i odmłodzenie.

f

BRWI

  • Makijaż permanentny brwi optycznie zagęszcza włosy w łuku brwiowym, pozwala skorygować jego kształt, a także odbudować brwi w przypadku ich całkowitego braku. Metoda włoskowa jest idealna dla osób po chemioterapii. 

f

OCZY

  • Wyobraź sobie kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po intensywnych ćwiczeniach, czy pływaniu. Makijaż permanentny oczu to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, czy mających problemy ze wzrokiem.

f

Perfekcyjne brwi, zagęszczenie linii rzęs, glossy usta, mikropigmentacja medyczna, optyczne zagęszczanie włosów, korekcja blizn, aureola piersi... Poznaj szerokie możliwości, jakie daje profesjonalnie i precyzyjnie zrobiony makijaż permanentny. Zadzwoń i przyjdź z przyjaciółką. Umów się na konkretną godzinę! Tel. 727 74 50 00.


Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje. Już 2 lipca w salonie Lady D w Iławie!


CENNIK MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

  • Brwi, każdą metodą: 600 zł.
  • Usta 3D: 1 000 zł.
  • Kontur z wypełnieniem: 800 zł.
  • Zagęszczenie linii rzęs: 400 zł.
  • Kreska ozdobna: od 500 do 700 zł.

Zapisy i więcej informacji:
FB
lub pod numerem telefonu 727 74 50 00.
Salon urody "Lady D", Iława, ul. Kościuszki 31/26.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.4082 sekundy