REKLAMAPatrz
REKLAMAzielona aleja
Głównym koordynatorem w Centrum Rozwodowym

Głównym koordynatorem w Centrum Rozwodowym "Kobieta i rozwód" w Ostródzie jest Agnieszka Czyżewska.

443 - tyle małżeństw, według danych Głównego Urzędu Statystycznego, zawarły pary w powiecie iławskim w 2019 roku. Ale niestety - nie wszyscy trwają w przysiędze o wzajemnej miłości, wierności i uczciwości aż do śmierci. Miniony rok w naszym powiecie to 191 rozwodów. Decyzja o definitywnym rozstaniu z pewnością jest trudna, ale przez przytłaczający proces rozwodu nie trzeba przechodzić samotnie.

Kobiety na życiowym zakręcie wspierają centra "Kobieta i rozwód". W całej Polsce jest ich 14, a najbliższe, prowadzone przez Agnieszkę Czyżewską, działa w Ostródzie. Centrum udziela kompleksowej pomocy kobietom, które zdecydowały się na rozwód.

Głównym koordynatorem w Centrum Rozwodowym "Kobieta i rozwód" w Ostródzie jest Agnieszka Czyżewska.

- Jestem szczęśliwą kobietą, matką i żoną, wolną od kompleksów - przedstawia się. - Wiem, że życie jest darem, którym trzeba się dzielić i nie można go marnować. Ale nieobce są mi też bolesne doświadczenia, które uwrażliwiły mnie na cierpienie innych. Obecnie moje naturalne skłonności i predyspozycje duchowe, ale też doświadczenia z przeszłości, chcę wykorzystać dla dobra innych ludzi. Wybrałam Kobiety! Dzisiaj wiem, że traumę można przejść i być po niej silną i otwartą osobą – piękną i dobrą, słuchającą i racjonalnie i twórczo myślącą. Chcę pomagać.

Rozwód zalicza się do najbardziej traumatycznych wydarzeń w życiu człowieka. Kobiety w sytuacji rozpadu małżeństwa często pozostają same: z poczuciem bezradności, odrzucenia, zdezorientowania, braku wiary w siebie, własną kobiecość, atrakcyjność i sprawczość. Ważne, by w tym trudnym czasie znalazł się ktoś, kto wesprze je zarówno w sprawach formalnych i sądowych, jak również ktoś, kto podtrzyma na duchu, odbuduje nadwątlone siły i da poczucie, że wszystko jest pod kontrolą. Nieraz trzeba skorzystać z pomocy specjalistów. 

Właśnie taką pomoc znajdziesz w Centrum Rozwodowym "Kobieta i Rozwód" w Ostródzie.

- W Centrum "Kobieta i Rozwód" Ostróda zajmujemy się rozwodami. Wychodzimy naprzeciw kobietom, które muszą stawić czoło tej trudnej życiowej decyzji w swoim życiu. Targają nami wtedy emocje i czasami trudno jest o obiektywną ocenę sytuacji. Dlatego w takim okresie wysłuchanie rady doświadczonej osoby jest bardzo pomocne, a nawet niezbędne. Zapewnimy Ci doradztwo prawnika, konsultację psychologa, mediatora czy trenera personalnego, którzy pomogą Ci uporać się z formalnościami i zapewnią wsparcie w trakcie Twojego rozwodu - przedstawia szczegóły Agnieszka Czyżewska.

Specjalista Centrum na spotkaniu, po zapoznaniu się z Twoimi problemami, wyjaśni wszelkie zagadnienia, wysłucha Cię z cierpliwością i indywidualnie podejmie się rozwiązania i zaradzenia Twoim trudnościom.

Otrzymasz pomoc i wsparcie ekspertów, w zakresie:

rozwodu bez orzekania o winie;
rozwodu z orzekaniem o winie;
alimentacji;
władzy rodzicielskiej;
miejsca pobytu;
kontaktów;
podziału majątku.

Ponadto w ofercie centrum są:

mediacje;
usługi detektywistyczne;
wsparcie psychologa i psychologa dziecięcego;
terapia indywidualna;
terapia małżeństw;
warsztaty rozwoju osobistego.


Centra "Kobieta i rozwód" stworzyły kobiety, dla kobiet. Wierzą, że jest coś takiego, jak dobry rozwód - przeprowadzony z minimalną krzywdą dla rozstających się małżonków i ich dzieci. Wierzą też, że ważniejsze od samego rozwodu jest to, co wydarzy się po nim. Czy będziesz miała zapewnione bezpieczeństwo finansowe? Czy będziesz miała energię, by się dalej rozwijać i prowadzić nowe życie pełne możliwości? Misją centrum "Kobieta i rozwód" jest Ci w tym pomóc.


Centrum "Kobieta i rozwód"
Jana III Sobieskiego 4,
14-100 Ostróda.

Zadzwoń lub napisz,
by dowiedzieć się więcej.
Tel. 885 363 635.
E-mail: agnieszkaczyzewska@kobietairozwod.pl.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4129 sekundy