REKLAMALumen
My center2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Właśnie rozpoczyna się letni cykl sportowych warsztatów - "Xtremalna Iława vol. 2".

Organizatorem jest Stowarzyszenie Sportów Xtremalnych. 

Już drugi rok z rzędu Stowarzyszenie Sportów Xtremalnych we współpracy z Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji organizuje cykl darmowych warsztatów z wykorzystaniem lokalnych miejsc przeznaczonych do grawitacyjnych szaleństw. W te wakacje zajęcia odbędą się nie tylko na skateparku i pumptracku – pierwszy raz w historii miasta przeprowadzone zostaną szkolenia z wyczynowej jazdy po single tracku (to tor rowerowy w lasku miejskim). 

Cały cykl zostanie podsumowany podczas Xtremalnego Zakończenia Wakacji, wykorzystującego całą infrastrukturę Young Spotu, czyli terenu przy lodowisku. 

- Sporty, na których skupimy się w tym sezonie, to deskorolka (skateboarding), hulajnoga wyczynowa (freestyle scooter), kolarstwo grawitacyjne (freestyle BMX i MTB zahaczające o enduro, downhill, XC i freeride) oraz kalistenika - zapowiadają organizatorzy. - Ale to nie wszystko, bo na żadnych warsztatach nie zabraknie dodatkowych atrakcji! Szykujemy m.in. pokaz tańca z ogniem, stanowiska slackline (chodzenie po linie) i wiele, wiele innych! 

Warsztaty finansowane są ze środków miejskich – oznacza to, że każda chętna osoba ma darmowy dostęp do bezpiecznego kontaktu ze sportem ekstremalnym pod okiem instruktora. Warsztaty kierowane są do osób w każdym wieku i o każdym stopniu zaawansowania.  


PROGRAM

  • 5 lipca, godzina 16:00 - warsztaty BMX + deskorolka (skatepark).
  • 11 lipca, godzina 16:00 - warsztaty na single tracku w lasku miejskim, po raz pierwszy w Iławie!
  • 25 lipca, godzina 16:00 - "Olimpijska Szkółka BMX by SSX" + deskorolka na skateparku. 
  • 1 sierpnia, godzina 16:00 - warsztaty na pumptracku na każdym sprzęcie napędzanym siłą mięśni, który ma koła + tor rowerowy dla najmłodszych.
  • 29 sierpnia, godzina 16:00 - "Xtremalne zakończenie wakacji", Young Spot). Warsztaty hulajnogi wyczynowej i kalisteniki + dodatkowe atrakcje! (m.in. trampbike, trampscoot, slackline, nunchaku, pokaz tańca z ogniem).

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4692 sekundy