REKLAMAMetal serwis
ipb_nowa

(Fot. organizator.)

Pierwsze darmowe warsztaty z cyklu "Xtremalna Iława vol. 2" już za nami. Sprawdzamy, jak przebiegł trening pod okiem instruktorów na iławskim skateparku.

Zapisało się blisko 40 osób - w tym głównie dzieci i młodzież. Ale wydarzenie przyciągnęło na "Young Spot" nie tylko sportowców - zainteresowanych niecodziennymi sportami widzów było jeszcze więcej. Rzadko ma się okazję zobaczyć na żywo skomplikowane ewolucje na deskorolce i rowerze - a właśnie skateboarding i freestyle BMX były dyscyplinami, które organizatorzy wzięli na celownik na pierwszym treningu. 

- Zależało nam na tym, by dotrzeć do każdej osoby chcącej rozwijać swoje rowerowe i deskorolkowe pasje, aby każdy uczestnik wyniósł nowe umiejętności i dużo motywacji z naszych warsztatów - komentuje organizator. - Nauczyliśmy uczestników, jak poprawnie i ciekawie rozgrzać się, wykorzystując infrastrukturę "Young Spotu", a także przypomnieliśmy im podstawy jazdy na desce i rowerze, by później ćwiczyć ewolucje na skateparkowych przeszkodach - dodaje jeden z instruktorów. - Poza korzystaniem z przeszkód zadbaliśmy o ćwiczenie postawy i koordynacji ruchowej. 

Organizatorzy zapowiadają, że to nie koniec atrakcji przygotowanych na wakacje w Iławie. Następne zajęcia z cyklu Xtremalna Iława vol. 2 - darmowe warsztaty już w sobotę, 11 lipca o 16:00 w lasku miejskim. Tym razem trening odbędzie się na single tracku (trasa rowerowa w lasku miejskim) i skupi się wokół techniki jazdy rowerem górskim.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, może przyciągną Waszą uwagę i zachęcą do udziału w kolejnym wydarzeniu z tego cyklu.

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4506 sekundy