REKLAMAWardrom
ipb_nowa
Marzena Markowska, właścicielka nowego w Iławie studia optycznego.

Marzena Markowska, właścicielka nowego w Iławie studia optycznego. (Fot. Info Iława.)

Kochani okularnicy! Nosicie szkła ze względu na wadę wzroku, ale oczekujecie, że Wasze oprawki bardziej od produktu medycznego będą przypominać modne akcesoria? Pożądane topowe marki znajdziecie w ofercie nowego w Iławie Studia optycznego Marzeny Markowskiej na ul. Sobieskiego. Tutaj rzetelne rzemiosło spotyka się z najnowszymi trendami, a wszystko w przystępnych cenach.

Iława. Powstało nowe studio optyczne. Tu rzetelne rzemiosło spotyka się z najnowszymi trendami!

Ilość zdjęć 15

Właścicielka, wcześniej zatrudniona w dużej korporacji, postawiła w swoim życiu zawodowym na zmiany. 

- Sama jestem okularnicą. Noszę okulary od wczesnego dzieciństwa i będą mi one towarzyszyć do końca życia. Pomyślałam: dlaczego nie zająć się dziedziną, która mnie osobiście dotyczy? - mówi Marzena Markowska. - Zdobyłam zawód optyk-mechanik i optyk-technik, zdałam państwowe egzaminy. Zdobyłam też kwalifikacje z zakresu badania wzroku.

W nowym iławskim studiu optycznym znajomość tajników branży uzupełnia... moda!

- Oprawki nie muszą być nudne, nieatrakcyjne. To już dawno nie te czasy! - nie ma wątpliwości pani Marzena. - Jednocześnie wiem, że niektórych marek, które są świetne w śledzeniu najnowszych trendów, brakuje na naszym iławskim rynku, a poszukujący ich okularnicy z Iławy podróżują do innych miast, by je kupić. Mój salon wypełnia tę lukę - dodaje.

Vermari, Furla, Guess, Tommy Hilfiger, Ana Hickmann, Carrera, Victoria’s Secret, Brugi, Civetta, czy Moiss - to przykłady marek, które znajdziecie w ofercie nowego salonu. Dostaniecie też soczewki marki Rodenstock  i płyny do soczewek. 

Ceny są przystępne. Zaczynają się już od 130 zł, a kończą na 600 zł, także w przypadku okularów przeciwsłonecznych.

Dzięki dużemu wyborowi oprawki, które są trendy i na czasie, z łatwością dobierzecie do kształtu swojej twarzy, stylu i osobowości! Wykwalifikowana obsługa służy pomocą.

- Badanie wzroku, które dla naszych klientów realizujemy bezpłatnie przy użyciu sprzętu najnowszej generacji, dobranie soczewek i opraw, to wszystko realizujemy na miejscu - mówi właścicielka studia na Sobieskiego.

A jeśli szukacie nowych oprawek, to warto się po nie wybrać już teraz. Przez pierwszy miesiąc swojej działalności studio oferuje 50% zniżki na zakup drugiej kompletnej, korekcyjnej oprawy.

Zapraszamy!


Studio optyczne Marzena Markowska

Iława, ul. Jana III Sobieskiego 16B.
Tel. 609 133 882.
Odwiedź na Facebooku: link.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMALady D
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3166 sekundy