REKLAMAPatrz
REKLAMADPK

(Fot. Mydlarnia u Franciszka.)

Mydlarnia u Franciszka - kosmetyki naturalne. To już 18 lat!

Wszystko zaczęło się w czerwcu 2002 roku w Katowicach, przy ul. Piastowskiej - to wtedy powstał pierwszy sklep pod szyldem Mydlarni u Franciszka. Dziś jest ich już ponad 120, w tym jeden w Irlandii i Anglii, a jeden - w Iławie.

Natura daje nam to, co najlepsze, a obcowanie z nią podczas zabiegów domowego spa to luksus, na który może pozwolić sobie każdy. Właśnie czerpanie z bogactwa hojnej przyrody to podstawowa wartość w Mydlarni u Franciszka. Sprawdzona polska marka ma już 18-letnie doświadczenie. 

- Oferujemy wyjątkowe, nieprzetworzone, naturalne produkty, o utrwalonej tradycją renomie, sprawdzone przez pokolenia - podkreślają właściciele sklepu w Iławie. - Wybieramy z natury to, co najlepsze i wartościowe. Dbamy o Ciebie, znamy potrzeby Twojej skóry, podpowiemy, jak o nią dbać i radzić sobie z problemami codziennej pielęgnacji. Rozpieszczamy kolorem i zapachem naszych produktów kąpielowych, mamy też sprawdzone pomysły na udane i oryginalne prezenty oraz patenty jak - we własnej łazience - urządzić prawdziwe spa. Ponadto troszczymy o się o środowisko i wspieramy wiele inicjatyw charytatywnych. 

To, co wyróżnia mydlarnię, to wyjątkowa obsługa

- Dobierzemy produkt specjalnie dla Ciebie, nasi sprzedawcy znają się na rzeczy! - zapewniają właściciele.

U Franciszka znajdziemy produkty L'Orient. To naturalne, bezpieczne i certyfikowane kosmetyki najwyższej jakości. Idealne dla każdego - w tym dla dzieci i alergików. Teraz, z okazji 18. urodzin marki, kupisz je z atrakcyjnymi rabatami sięgającymi 30%. Promocja trwa od 20 do 24 lipca.


Mydlarnia u Franciszka - kosmetyki naturalne i wyjątkowa obsługa.
Iława, ul. Kopernika 4 (naprzeciwko targowiska miejskiego).

Zapraszamy!


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2616 sekundy