REKLAMAPatrz
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ31 lipca 2020, 09:58 komentarzy 4
Za obiektywem Karol Chołaszczyński, a z Oliwią Makuszewską rozmawia Błażej Łukaszewski.

Za obiektywem Karol Chołaszczyński, a z Oliwią Makuszewską rozmawia Błażej Łukaszewski. (Zdjęcia: "Kobiety Ekstraklasy".)

Pod sklepem spożywczym rozpoczęła się ich rozmowa o tym, że razem mogliby zrobić „dobrego Jutuba”. Od słowa do słowa i tak jutro, 1 sierpnia, będzie miał swoją premierę pierwszy odcinek wspólnego ambitnego projektu Błażeja Łukaszewskiego i Karola Chołaszczyńskiego pod nazwą "Kobiety Ekstraklasy".

KIM SĄ "KOBIETY EKSTRAKLASY"?

W cyklu dokumentów lokalnych twórców, które będą publikowane na ich nowym kanale w serwisie YouTube zobaczymy m.in. WAGs (z angielskiego: wives and girfriends - żony i dziewczyny). Akronim stworzyła brytyjska prasa, która uwielbia się przyglądać życiu gwiazd rodzimego futbolu i ich partnerek. Ale to nie będzie jedyna kobieca perspektywa. Panowie będą się spotykać także z działaczkami sportowymi, dziennikarkami, czy piłkarkami.

- Będą to po prostu kobiety, których życie jest w pewien sposób związane z piłką nożną - zapowiada Błażej Łukaszewski. - Przy pomocy oryginalnych wywiadów oraz profesjonalnych ujęć filmowych przedstawiających sylwetki naszych bohaterek chcemy pokazać widzom piłkę nożną od strony pań. Jesteśmy pierwszym tego typu kanałem funkcjonującym na polskim YouTube'ie - dodaje.

Na pierwszy ogień - Oliwia Makuszewska. To właśnie 27-letnia szczęśliwa żona reprezentanta Polski i piłkarza Jagiellonii Białystok Macieja Makuszewskiego, mama 2-letniego Leonarda prowadząca agencję "Makuszewscy Wedding Planners" będzie bohaterką pierwszego odcinka nowego cyklu. Premiera w serwisie YouTube już jutro, 1 sierpnia, a już teraz dostępny jest zwiastun - do obejrzenia poniżej.

KIM SĄ TWÓRCY NOWEGO CYKLU?

Ich nazwiska słyszymy nie po raz pierwszy. Sylwetki "Kobiet Ekstraklasy" będą widzom i internautom przybliżać Błażej Łukaszewski i Karol Chołaszczyński. Obaj pochodzą z Iławy. Pierwszy, od dziecka zainteresowany piłką nożną, wychowanek Jezioraka Iława, próbował już swoich sił w różnych projektach związanych z dziennikarstwem sportowym. Drugi, prywatnie spełniony mąż i ojciec, w nowym projekcie jest operatorem obrazu ruchomego, montażystą oraz reżyserem.

Za powodzenie ich kolaboracji trzymamy kciuki, a zainteresowanych tematyką zachęcamy do śledzenia kanału.

Red. kontakt@infoilawa.pl
Zdjęcia, wideo: "Kobiety Ekstraklasy".

Od lewej: Karol Chołaszczyński, Błażej Łukaszewski. Połączyli siły, by razem stworzyć "Kobiety Ekstraklasy".

Nowy cykl rozpocznie się od spotkania z Oliwią Makuszewską.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMALady D

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Iławianka 4 3 miesiące temuocena: 100% 

  Patrzcie i... podziwiajcie mnie. I..co to ma wspólnego z.. Iławą?? Kogo lansujecie??

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Aut 3 3 miesiące temuocena: 100% 

  Iława ma swoje Panie Gwiazdy, a nie jakieś gwiazdki na których widać promień wiosennego słońca na jesiennych liściach

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkaniec 2 3 miesiące temuocena: 91% 

  Czy to informacja o Iławie lub bynajmniej okolicach? Ehhh

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkanka 1 3 miesiące temuocena: 5% 

  Ehhh... jaki mieszkaniec taki komentarz.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.331 sekundy