REKLAMAKaren
ipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 sierpnia 2020, 09:51 komentarzy 2

(Fot. ICK. )

Iławskie Centrum Kultury zaprasza na Preludium do 50. Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, które odbędzie się w dniach 7 – 9 sierpnia 2020 r. w  Amfiteatrze Miejskim w Iławie.

Po raz kolejny w mieście nad najdłuższym jeziorem w Polsce będzie można rozkoszować się dźwiękami jazzu tradycyjnego. W samym sercu Iławy – Amfiteatrze Miejskim wystąpią znakomici artyści, którzy uświetnią całe wydarzenie.  

Pierwszy dzień Preludium do 50. Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka” zainauguruje Młodzieżowa Orkiestra Dęta ZS im. Bohaterów Września 1939 roku - Miniparadą Jazzową. Głównym wydarzeniem wieczoru będą koncerty w amfiteatrze. Wystąpią orkiestry Józefa Eliasza i Michała Jarosa.  

Drugiego dnia będziemy świadkami niezwykłego koncertu z muzyką rozsmakowaną w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej. Sobotni wieczór zakończy występ utalentowanej Agaty Nizińskiej, wnuczki Jeremiego Przybory.

Tego dnia wydarzeniem towarzyszącym Preludium będzie występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod kierunkiem Michała Kowalewskiego w restauracji „Stary Tartak” .

9 sierpnia wyruszymy w muzyczną podróż w czasie do znanych, wzruszających i często zabawnych piosenek pierwszych dekad ubiegłego wieku. Nastrojowe tanga miłosne, walce, slow-foxy we współczesnych aranżacjach na jazzowo w połączeniu z pięknym głosem Moniki Borzym, nasyconym wieloma barwami i odcieniami oraz jej temperamentem, dostarczą szczególnych doznań artystycznych. Artystce towarzyszyć będą: Krzysztof Dys na pianinie oraz Grzegorz Piotrowski na saksofonie. 

BILETY:

Sprzedaż online – www.ickilawa.pl (zakładka KUP/REZERWUJ BILET) oraz na goingapp.pl.
Kasa Kina „Pasja” (w godzinach otwarcia kasy).
W salonach Empik. 

W dniu imprezy w biurze amfiteatru.

CENY BILETÓW:

7 sierpnia – 15 zł;
8 sierpnia – 15 zł;
9 sierpnia – 20 zł.

Dyrektor Lidia Miłosz podkreśla, że to nie jest 50. Festiwal, ale cieszą się wraz z dyrektorem artystycznym Grzechem Piotrowskim, że udało się zorganizować wydarzenie i że jazz będzie rozbrzmiewał po falach Jezioraka.

Na gości czekają wygodne miejsca  w strefie leżakowej. Wieczory z zapowiadają  się ciepłe, ale lubiących więcej ciepła zachęcamy do zabrania kocyków.

Publikacja Iławskiego Centrum Kultury.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7827 sekundy