REKLAMAWardrom
REKLAMAciechanow

(Fot. ICK.)

Popołudnie ze "Szlagierami muzyki rozrywkowej", a wieczór w jazzowych rytmach na koncercie w ramach ostatniego akcentu Preludium do 50. Festiwalu Old Jazz Meeting Złota Tarka. To muzyczne propozycje Iławskiego Centrum Kultury na niedzielę, 9 sierpnia w mieście.

Tego dnia o godzinie 16:00, gdy już nieco zelżeje prognozowany także na niedzielę upał, warto pojawić się w miejskim parku z fontanną "żabą". Czas wszystkim gościom miejscowych lokali i spacerowiczom umili dwugodzinny koncert w ramach cyklu "Muzyka w parku z ICK". W programie największe szlagiery polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, wstęp wolny!

Natomiast wieczór, od godziny 20:00, będzie należał do jazzu. W amfiteatrze odbędzie się finałowy akcent weekendowego preludium do przyszłorocznej 50. Złotej Tarki. Koncert będzie muzyczną podróżą w czasie do znanych, wzruszających i często zabawnych piosenek pierwszych dekad ubiegłego wieku. Nastrojowe tanga miłosne, walce, slow-foxy we współczesnych aranżacjach na jazzowo w połączeniu z pięknym głosem Moniki Borzym, nasyconym wieloma barwami i odcieniami oraz jej temperamentem, dostarczą szczególnych doznań artystycznych. Artystce towarzyszyć będą: Krzysztof Dys na pianinie oraz Grzegorz Piotrowski na saksofonie. Sprzedaż biletów w cenie 20 zł będzie prowadzona na miejscu.


I rozrywkowo, i jazzowo, czyli niedziela, 9 sierpnia w Iławie! 

Od 16:00 do 18:00 w parku miejskim - "Szlagiery muzyki rozrywkowej".
Od 20:00 w amfiteatrze - koncert Moniki Borzym, Krzysztofa Dysa i Grzecha Piotrowskiego.


Wszystkie wydarzenia organizowane przez ICK są zgodne z wytycznymi MKiDN i GiS.

Obowiązuje przysłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego.

W niedzielę na deskach sceny iławskiego amfiteatru m.in. Monika Borzym!

Publikacja Iławskiego Centrum Kultury.

REKLAMAwardrom2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0188 sekundy